منتشر شده در 12 December 2011 توسط میلاد

فکر کنید در خیابان در حال رانندگی هستید و می خواهید از خودپرداز مبلغی را دریافت کنید. قطعا در این هنگام چشمتان حین رانندگی به پیاده روها است تا یک خودپرداز نزدیک پیدا کنید. در اینجا کافیست با اپلیکیشنی که در این پست خدمتتان معرفی می کنم در کمتر از چند ثانیه نزدیک ترین مسیر به نزدیک ترین خودپرداز را پیدا کنید. مثال خوشمزه تر از کاربرد این اپلیکیشن می توان وقتی دانست که شما به دنبال نزدیک ترین رستوران هستید اینجا این اپلیکیشن نزدیک ترین رستوران ها را نسبت به موقعیت شما پیدا کرده و مشخصات آن نظیر شماره تلفن و … آن را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه بیشتر با این اپلیکیشن آشنا می شویم.

خوشبختانه Google Map همینک برای اکثر شهرهای ایران حتی شهرهای کوچک نقشه های خود را با کمک کاربران کامل کرده و در کل ایران شما می توانید با کمک آن مکان یابی کنید. اپلیکیشن Localscope به کمک نقشه های گوگل، اطلاعات کاربران توییتر، فوراسکیوئر و ویکی مپیا بهترین گزینه های مد نظر شما را بهتان پیشنهاد می کند.

امکان پیدا کردن نزدیک ترین کافه، بانک، رستوران، خودپرداز، داروخانه، تعمیرگاه ماشین، پارک، شهربازی، فرودگاه و … نسبت به شما و یا نمایش تمام مکان های نزدیک به موقعیت فعلی‌تان، از دیگر امکانات این اپ فوق العاده است. نکته ای که این اپ را با اپ های دیگر نظیر Google Place متمایز می کند ساپورت کامل همه شهرهای ایران است که به راحتی شما حتی با GPRS گوشی نیز می توانید از این امکانات استفاده کنید.

از نکات مفید دیگر این برنامه نشان دادن اطلاعات جانبی و آدرس و شماره تلفن مکان درخواستی شما است. برای مثال شما نزدیک ترین رستوران به محل خود را یافته اید اما دوست دارید قبل از اینکه به رستوران مورد نظر برسید غذای خود را سفارش دهید. این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا به گرفتن شماره تلفن رستوران مورد نظر کار خود را سریعتر انجام دهید. نکته ای که درخواست دارم از دوستانی که صاحب مغازه، رستوران و … هستند این است که مغازه و یا رستوران خود را در Google Map Maker با اطلاعات کامل ثبت کنند تا کاربران به راحتی بتوانند آن ها را پیدا نمایند.

و اما قابلیت مسیریابی با دوربین عکاسی گوشی از دیگر امکانات این اپلیکیشن است که به شما اجازه می دهد دوربین گوشی خود را روشن کرده و آن را رو به روی خود گرفته تا این اپلیکیشن قدم به قدم شما را تا رسیدن به مقصد راهنمایی کند. شاید برای شما هم پیش آمده که می دانید همینک در مقصد و جایی که هدایت شده اید باشید اما مکان مورد نظر خود را پیدا نمی کنید. کافیست مسیریاب را در حالت دوربین قرار داده تا دوربین گوشی، چشم سوم شما شود. قابلیت شیر کردن مکان فعلی در شبکه های اجتماعی نیز از دیگر قابلیت های این اپیلیکیشن می باشد.  این اپلیکیشن را می توانید از اینجا خریداری و دانلود نمایید.

9 دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. saman says:

  سلام اپدیت 5.0.1 iOS امد در این اپدیت جدید برای کابران iphone 4 نرم افزار siri قابل دسترس خواهد بود + لینگ مستقیم از apple.
  http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-3417.20111215.Slnt4/iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore.ipsw

  [پاسخ]

 2. مهدی says:

  kheili bahal bood dame shoma garm
  karet 20 20teh

  [پاسخ]

 3. مرتضی says:

  سلام
  ممنون. این نرم افزار خوبیه ولی رایگان نیست. من دو تا اپلیکیشن دیگه میگم اگر خواستید ببینید. تقریبا همین کار را می کنند و رایگان هم هستند. من که خیلی ازشون استفاده کردم و عالی هستند

  NearMe

  AroundMe

  [پاسخ]

  میلاد پاسخ در تاريخ December 27th, 2011 1:48 am:

  @مرتضی, ممنونم

  [پاسخ]

 4. sadoughi says:

  مطالبتون بسیار جالب است.
  موفق باشید.

  [پاسخ]

 5. mohamad says:

  مننتونستمدانلودکنم.برنامه.داروییرامراراهنمایی.کنیدسیستمگوشیمن.اندرویداست.تشکر.

  [پاسخ]

 6. mohamad says:

  لطفااگرامکان.داردکتاب.دارویگیاهی.رابه.جیمیل.من.دانلودکنید

  [پاسخ]

 7. mohammad says:

  سلام دست مرىضئ به شما و تمام مشتركىن و كاربران و استفاده كنندكان اىن وبلاك تبرىك مىكوىم به جرأت مىكوىم اىن تنها و تنها ساىت وبلاك مجله صفحه ىا هر جىزى كه مدعىون مىنامند اىن وبلاك همانى است كه مىكوىد حتئ خىلى بيشتر بدون ادعا هاى واحى بدون دكوبز و كراوات و بستنى تنها جاىى است كه در كمال درستى انجه دارد را كم ىا زىاد دراختىارت مىكذارد بى جشم داشت حالا اىن دانشمندان و مخترعىن اىنتر و اونترنت با هزاران ادعا و زرق و برق ىك برنامه ساده مال عهد مفرق را با صدوبيست ودوتا لىنك كمكى و دنده ىك و كمك و جهارجرخ قفل و كمك دىفرانسل نمىتونند ارائه كنند ىا اخرش مىرسى تورا خدا 100تا تك تومانى بده درراه خدا ما خوش باشىم تا مىدى اخر هنرشون ساىت همون باباىى كه برنامه را نوشته را از تو ىك جندتا سايت دىكه مىده شاىداون بابا مرده باشه بس قدىمىه به هر حال همكى واقعا دستتون درست اى ول انشاالله روزبروز موفق تراز قبل باشىد و دل خوش ممنون

  [پاسخ]

 8. reza says:

  😐 چه کامنت سازنده ای

  [پاسخ]

دیدگاه خود را به ما بگویید.