اگر از اهالی دل یا همان علاقه مندان به غذاهای خوشمزه باشید قطعا با فیدلیو آشنا هستید. فیدیلیو در واقع سایتی جامع از رستوران ها و کافه های تهران است که به شما کمک می کند برای گذران وقت خود بهترین انتخاب را داشته باشید. به شخصه مدت زیادیست که از طرفداران فیدیلیو و خصوصا اپلیکیشن موبایل آن هستم و همیشه برای رفتن به رستوران ها از آن کمک می گیرم. یکی از جذاب ترین بخش های این سایت دیدن منوی هر رستوران است که به شما کمک می کند قبل از رفتن به یک رستوران یا کافه درباره انتخاب خود فکر کرده باشید. اما در این پست درباره یکی دیگر از امکانات گروه فیدیلیو بحث خواهیم کرد و آن چیزی نیست جز باشگاه فیدیلیو یا همان فیدیلیو کلاب ، باشگاهی دوست داشتنی با تخفیف های فراوان برای کسانی که اهل رستوران و کافه هستند که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم و در صورت علاقه می توانید شما هم از امروز عضوی از این باشگاه باشید

اما فیدیلیو کلاب چیست ؟ فیدیلیو کلاب باشگاهی است که شما بعد از ثبت نام در آن یک کارت اعتباری بانکی از طرف بانک سامان با لوگوی فیدیلیو و نام خود دریافت می کنید و عملا در این باشگاه عضو می شوید. اما مزایای این کارت و عضویت در این باشگاه چیست؟ هر عضــو یک کارت عضویــت دریافت خواهد کرد. این کارت مانند یک کارت بانکی امکان پرداخت وجه را به افراد می دهد. کافیست در رستوران و سایر سرویس دهندگانی که در سایت فیدیلیو کلاب معرفی شده خرید انجام دهید، بعد از انجام خرید صورتحساب نهایی خود را با این کارت پرداخت کنید تا به صورت خودکــار تخفیف شمــا محاسبه گـــردد. برای دریافت این تخفیف شما حتی نیاز به زبان آوردن کلمه تخفیف ندارید ! کافیست فیدیلیو کارت خود را در آورده و در POS بانک سامان رستوران طرف قرارداد کشیده ، تخفیف به صورت اتوماتیک روی تمام فاکتور شما اعم از حق سرویس و هزینه های اصلی اعمال می شود.

علاوه بـــر تخفیف با توجه به مبلغ خرید و محل خرید امتیاز نیز دریافت می کنید . امتیاز خرید هر سرویس دهنده در صفحه مربوطه در وب سایت مشخص می باشـد . در واقع شما هر چه بیشتر از این تخفیف ها استفاده کنید به امتیاز بیشتری دست پیدا می کنید. با افزایش امتیاز ، سطح کاربری شمــا به نقره ای و طلایی ارتقاء پیدا می کنـــد . برای دیدن امتیازات ویژه هر سطح اینجا را کلیک کنید . برای مثال اگر از طرفداران پر و پا  قرص این باشگاه شوید و به طور مدام از کارت خود در رستوران ها و کافه ها و مکان های مشخص شده استفاده کنید علاوه بر تخفیف مشخص شده در هر رستوران و کافه ، در نهایت با رسیدن به سطح طلایی می توانید از مزایای زیر بهره ببرید :

۷۵% تخفیف برای استفاده از سرویس های ویژه فیدیلیو مثل حضور در برنامه ها و جشن های مختلف چون شب یلدا و همچنین حضور به عنوان میهمان ویژه
هر سال ۵۰% تخفیف برای جشن تولد و سالگرد ازدواج (تعداد میهمان تا ۵ نفر)
هر سال برگزاری یک جشن ۲ نفره به صورت ویژه با هزینه فیدیلیو کلاب
خوش آمد گویی و پذیرایی VIP  ویژه سطح طلایی (در صورت رزرو از طریق فیدیلیو)
سرویس رزرواسیون ویژه سطح طلایی (حتی در شرایط تکمیل بودن ظرفیت رستوران و مناسبتهای خاص رزرو امکان پذیر می شود)
دریافت پیشنهادهای فوق العاده کلاب (ویژه سطح طلایی)
چیدمان خاص میز ویژه سطح طلایی (در صورت رزرو از طریق فیدیلیو)

اینها تنها بخشی از سرویس های فیدیلیو کلاب است که شما برای آشنا شدن بیشتر با آن می توانید به سایت فیدیلیو کلاب مراجعه کنید. همانطور که در بالا خدمتتان عرض کردم فیدیلیو کارت در واقع یک کارت بانکی مانند دیگر کارت های شماست و یک شماره ۱۶ رقمی منحصر به فرد دارد و شما می توانید به راحتی از طریق این کارت پرداخت های خود را انجام دهید. این کارت قابلیت استفاده در تمامی POSها را دارد اما هنگامی که در یک رستوران طرف قرارداد با فیدیلیو از آن استفاده کنید به صورت خودکار بدون اینکه شما بگویید تخفیف روی تمام فاکتور شما اعمال می شود.

بنده نیز به شخصه یکی از اعضای فیدیلیو کلاب هستم و از سرویس های این باشگاه استفاده می کنم. شما هم اگر دوست دارید به جمع اعضای باشگاه فیدیلیو کلاب بپیوندید راه زیادی را نباید طی کنید. همین الان می توانید به اینجا رفته و با پرداخت حق عضویت از مزایای زیاد این باشگاه بهره مند شوید و کارت خود را در یک پکیج شیک درب خانه تحویل بگیرید !