برگزاری دوره های تخصصی و آموزشی در ایران این روزها رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و شما می توانید با شرکت در این دوره ها با اخذ گواهینامه معتبر بر دانش خود بیفزایید.همه‌ ما از روزی که وارد بازار کار می‌شویم، اولین هدف‌مان موفقیت و پیش‌رفت شغلی است. اما چند سالی که از دوران کار کردن‌مان گذشت با این حقیقت مواجه می‌شویم که آن‌قدرها هم پیش‌رفت نکرده‌ایم، هنوز همان کارشناس جزء باقی مانده‌ایم، حقوق‌مان آن‌قدرها افزایش پیدا نکرده و از همه مهم‌تر با وجود سخت‌کوشی و صرف انرژی بسیار زیاد، به نتیجه‌ی چندان قابل توجهی نمی‌رسیم. حالا این‌ها از مشکلات مربوط به نارضایتی ما از شغل‌ و سازمان محل کارمان جدا هستند. اما حالا رفتن به دوره متخصص حرفه ای چه کمکی به ما می کند؟ در ادامه با ذکر توضیحات بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

با شرکت در دوره آموزشی متخصص حرفه ای شما متوجه می شوید  موفقیت و پیش‌رفت شغلی و حرفه‌ای به چه معناست ، افراد موفق در شغل و حرفه‌شان چه ویژگی‌هایی دارند؟ آیا آن‌ها موفق به دنیا آمده‌اند ؟  چطور به موفقیت شغلی و حرفه‌ای دست پیدا کنیم؟ و در نهایت چطور بهتر و اثربخش‌تر کار کنیم؟ . این دوره آموزشی به صورت تئوری به همراه کارهای کلاسی و پروژه های عملی و طور کلی دوره ای تعاملی است.

اما مدرس این دوره دوست عزیزم جناب آقای علی نعمتی شهاب از مربیان استارت آپ ویکند دارنده مدارک مهندسی صنایع و MBA از دانشگاه امیرکبیر هستند. جناب نعمتی مدیر وبلاگ گزاره ها هستند که در این وبلاگ نیز توضیحات کاملی درباره این دوره داده اند.

زمان برگزاری:
این دوره در ۵ جلسه طراحی شده و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود و به گونه ای تنظیم شده است که یک دوره در روزهای زوج و یک دوره در روزهای فرد برگزار شود تا شرکت کنندگان بتوانند بهترین زمان بندی را برای خود انتخاب کنند.

اما در این ۵ جلسه با این سرفصل ها آشنا خواهید شد :

ﺟﻠﺴﻪﻱ ﺍﻭﻝ: ﻣﺘﺨﺼﺺﺑﺎﺷﻴﻢ!

ﺟﻠﺴﻪﻱ ﺩﻭﻡ: ﺣﺮﻓﻪﺍﻱ ﺑﺎﺷﻴﻢ!

ﺟﻠﺴﻪﻱ ﺳﻮﻡ: ﭼﻄﻮﺭ ﺭﺯﻭﻣﻪ ﺑﻨﻮﻳﺴﻴﻢ ﻭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺷﻐﻠﻲ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﻢ؟

ﺟﻠﺴﻪﻱ ﭼﻬﺎﺭﻡ: ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻭ ﻛﺎﺭﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪﺷﻜﻞ ﺳﻴﺴﺘﻤﻲ ﺣﻞ ﻛﻨﻴﺪ

ﺟﻠﺴﻪﻱ ﭘﻨﺠﻢ: ﻳﻚ ﺭﻭﺯ ﻛﺎﺭﻱ ﺍﺛﺮﺑﺨﺶ

بنابراین شما هم می توانید برای روزهای فرد ثبت نام نمایید و هم برای روزهای زوج تا تداخلی در کارهای دیگرتان پیش نیاید.

در حال ثبت نام:
شروع دوره:
اواخر ماه مهر از ساعت ۵:۳۰ عصر تا ۸:۳۰ شب است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه ثبت نام دوره آموزشی متخصص حرفه ای سر بزنید.

هزینه شرکت در دوره

هزینه شرکت در این دوره ارزشمند، با تخفیف ویژه تنها ۲۷۰،۰۰۰ تومان است که برای گروه های ۳ نفری و بیشتر، ۳۰،۰۰۰ تومان تخفیف میتوانید بگیرید. پس به نفع شما خواهد بود اگر از دوستان و همکارانتان هم برای شرکت در این دوره دعوت کنید. ضمنا این هزینه فعلا تنها مربوط به دوره اول بوده و تخفیفات در نظر گرفته شده نیز تنها شامل این دوره می شود.

تخفیف ویژه برای خوانندگان روزنوشت میلاد : 

برگزارکنندگان دوره متخصص حرفه ای تصمیم گرفتند به ۱۵ نفر اولی که در این دوره ها قصد ثبت نام دارند و در بخش کامنت ها اعلام نمایند ۱۰ درصد تخفیف تعلق بگیرد. بنابراین این فرصت برای شما فراهم شده است که در اولین دوره متخصص حرفه ای با پایین ترین قیمت در آن ثبت نام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت دوره ها و یا وبلاگ گزاره ها می توانید مراجعه کنید.

ضمنا دوره دوره آموزشی اسکرام مستر حرفه ای نیز توسط تیم دوره ها برای اولین بار در تهران برگزار خواهد شد که علاقه مندان به شرکت در این دوره ها نیز می توانند ثبت نام نمایند.