قطعا شما با اسم عکس پرینت دیگر آشنا هستید. سال ۸۷ بود که در این پست این سایت و سرویس را خدمت شما معرفی کردم و همینک که ۴ سال از آغاز به کار این سرویس می گذرد پیشرفت های شایانی کرده و بدون شک یکی از بهترین و فعال ترین سایت های ایرانی بوده است. به سفارش دوستان و همکارانم در مجموعه عکس پرینت در این پست با خدمات جدید این سایت آشنا خواهیم شد و در انتها از شما برای تست چاپ ۱۰ عکس به صورت رایگان دعوت می کنم.

بهترین راه ثبت خاطرات گرفتن عکس و فیلم است. اما خیلی ها به این اذعان دارند عکس ها برای ما بیانگر خاطرات بیشتری‌ست. آلبوم های قدیمی که در خانه همه ماها پیدا می شود دنیای از خاطره است. روند پیشرفت تکنولوژی دوربین های آنالوگ قدیمی را کنار زده و دوربین های دیجیتال جایگزین آن شده اند. قبلا برای دیدن عکس ها آن ها را چاپ می کردیم اما اکنون خیلی از عکس ها روی فضاهای مجازی قرار گرفته است.

عکس پرینت به ما کمک می کند با دوربین های دیجیتال همان حال و هوای سابق را برای درست کردن آلبوم های عکس خود داشته باشیم . برای مثال محصول جدید عکس پرینت یعنی کتاب عکس به شما کمک می کند تا عکس های خود را به عکس پرینت تحویل داده و یک کتاب عکس بسیار شیک و با کیفیت روز دنیا درب خانه تحویل بگیرید. برای این کار لازم نیست حتی از پشت کامپیوتر خود بلند شوید تنها باید به سایت عکس پرینت رفته و اکانت خود را بسازید و کتاب عکس خود را از بین سه مدل نفیس ، ظریف و کاغذی سفارش دهید. عکس پرینت در توضیح کتاب عکس خود می نویسد :

ما تکنولوژی و هنر را به هم آمیخته ایم، تا ساختن و سفارش یک «کتاب عکس» برای شما تجربه ای خلاقانه و دلپذیر باشد. کار با انتخاب نوع و اندازه کتاب آغاز می شود. کتابهای نفیس و بزرگ، مناسب میز اتاق پذیرایی و کتابهای ظریف و کوچک مناسب به همراه داشتن هستند. در قدم بعد طرح دلخواه خود را انتخاب میکنید و عکسهای خود را در صفحات مختلف می چینید. پس از دقایقی کار کردن با امکانات سایت خواهید دید که تغییر رنگ و طرح، پس زمینه، نوشتن متن و انتخاب قلم چقدر ساده و سرگرم کننده است. به محض اینکه کار شما تمام شود، کار تیم حرفه ای عکس پرینت آغاز می شود تا با پیشرفته ترین دستگاهها و موشکافانه ترین وسواسها تولید «کتاب عکس» شما را انجام دهند و آنرا در یک بسته بندی مقاوم، به دست پستچی برسانند. ذوق خانواده و دوستان، وقتی که محصول هنر و سلیقه شما را می بینند ، واقعا دیدنی است!

اما خدمات عکس پرینت به همین جا ختم نمی شود ، شما می توانید عکس های خود را در سایزهای تا سایز ۳۰*۴۰ چاپ کرده ، تقویم سفارشی خود را ساخته و یا برای دوستانتان کارت تبریک اختصاصی طراحی کنید. نکته جالب این است که شما برای عضویت در عکس پرینت در  همان ابتدا پس از ثبت نام ۱۰ عکس مجانی دریافت می کنید و می توانید بدون پرداخت مبلغی ۱۰ عکس دلخواه خود را چاپ شده تحویل بگیرید. مطمئنا با دیدن کیفیت کار عکس پرینت به دنبال دیگر محصولات این شرکت خواهید رفت.

اگر در این سایت عضو نیستید به شما توصیه می کنم همین امروز عکس پرینت را امتحان کنید.