سهراب سپهری از جمله شاعرانی‌ست که طرفداران آن در هر نسلی دیده می شوند.اگر شما هم از جمله این علاقه‌مندان هستید و یک آی‌دیوایس مثل آیفون، آی پاد و یا آی‌پد دارید با این پست و معرفی اپلیکیشن فارسی آثار سهراب همراه ما باشید.

در این اپلیکیشن با چهار قسمت کلی آثار سهراب، آلبوم تصاویر، به یاد سهراب و درباره سهراب روبرو هستیم که  این بخش ها شامل موارد زیر خواهد شد:

۱-در قسمت آثار سهراب اشعار، نقاشی ها و نوشتۀ اتاق آبی که به نثر است آماده شده است. یکی از کارهای بسیار زیبایی که در این قسمت صورت گرفته است جمع آوری آهنگ ها و دکلمه های مربوط به اشعار از خوانندگانی چون شهرام ناظری، محمدرضا شجریان، محمد اصفهانی، علیرضا عصار و خسرو شکیبایی، میباشد؛ که شما هنگام خواندن اشعار میتوانید موسیقی مربوط به آن را نیز پخش کنید.

۲- در قسمت آلبوم تصاویر، عکس هایی از شاعر طبقه بندی شده اند و راجع به هر عکس هم توضیح کوچکی داده شده است. این بخش بدون شک برای طرفداران سهراب سپهری میتواند از جذابیت خاصی برخوردار باشد.

۳- به یاد سهراب نیز به نقل روایاتی از سایر افراد دربارۀ شاعر و معرفی وی میپردازد.

۴- دربارۀ سهراب خاطرات شخصی شاعر در این قسمت جمع آوری شده است و تصاویری از منزل و لوازم شخصی سهراب نیز گردآوری شده است. یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن ارایه ترجمه اشعار به زبان انگلیسی است.

تیم ایران اپ که در این پست یکی دیگر از اپلیکیشن های‌شان را معرفی کرده بودیم به ۵ نفر از افرادی که در این پست کامنت یا ایده ای دهند ۵ کد هدیه این اپلیکیشن اهدا خواهد کرد. افراد دیگری که مایل به خریدن این اپ هستند می توانند با این ایمیل مکاتبه کنند و افرادی که قابلیت خرید از آیتونز را دارند می توانند از لینک زیر برنامه را خریده و از آن بهره ببرند.