اگر از علاقه‌مندان اشعار فروغ فرخزاد باشید اپلیکیشن فصل سرد یک اپلیکیشن عالی برای شماست. این اپلیکیشن ایرانی شامل سروده های فروغ فرخزاد با صدای خسرو شکیبایی و فروغ فرخزاد، به همراه گالری تصاویر کامل از این شاعر معاصر بوده و شما می توانید با بهترین کیفیت اشعار این شاعر را مطالعه و یا تعدادی از آنها را با صدای خسرو شکیبایی و فروغ فرخزاد گوش نمایید.

از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

★ اثار دکلمه شده فروغ
★ صوت اشعار شامل ۱۶ قطعه با صدای خسرو شکیبایی،فروغ فرخزاد (با بالاترین کیفیت)
★ آلبوم تصاویر شامل بیش از ۳۰ تصویر از فروغ با بالاترین کیفیت موجود

★دارای منو برای کنترل زمان اهنگ
★ طراحی زیبا و یوزرفرندلی
★ پشتیبانی از Retina

این اپلیکیشن را با قیمت ۲٫۹۹$ می توانید از اینجا خریداری کنید و برای کسانی که امکان خرید در ایران را ندارند می توانند با این آدرس مکاتبه کرده و آن را به صورت ریالی خریداری کنند. اما یک سری عیب و ایرادات مثل تطابق رنگ پس زمینه و متن در اشعار وجود دارد که امیدوارم در نسخه های بعدی این اپلیکیشن مرتفع شود.همچنین شایسته است اپی که در مورد اشعار فارسی و ایرانی‌ست از فونت فارسی در متون خود استفاده و از به کار بردن “ی” عربی خودداری کند.

اما ۵ کد هدیه از این برنامه در اختیار این وبلاگ قرار گرفته که به ۵ نفر از کامنت گذاران این پست که ایده یا نظر خاصی در مورد این اپ یا اپ های فارسی داشته باشند اهدا خواهد شد. زمان قرعه کشی روز جمعه خواهد بود و برندگان بعد از دریافت کد می توانند این نرم افزار را به صورت رایگان روی آی پاد یا آیفون خود نصب کنند.