اگر شما هم از دارندگان آی دیوایس ها یعنی آی‌پد، آیفون، آی پاد باشید شاید دوست داشته اید که به صورت قانونی اپلیکیشن های مورد نیاز خود را از آیتونز استور خریداری کنید. شاید فکر کنید برای این کار نیاز به ویزا کارت باشد اما شما می توانید با خرید گیفت کارت های آیتونز و اعتبار مشخص، به همان میزان اعتبار اپ خریداری کنید. اما Efinder سایتی‌ست که یکی از خدماتش فروش این گیفت کارت هاست که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

یکی از بهانه هایی که در ایران برای استفاده نکردن از برنامه های اورجینال داریم عدم امکان خرید این نرم افزارهاست. Efinder این مشکل را برای ما تا حد زیادی حل کرده است شما می توانید برای مثال یک ویزا کارت ۵۰ دلاری خریداری کرده و به همین میزان از سایت های مختلف خریداری کنید. یا همانطور که در بالا گفته شد یک گیفت کارت آیتونز به قیمت ۱۰ تا ۵۰ دلار وابسته به نیاز خود خریداری کرده و از آیتونز استور اپلیکیشن، فیلم، آهنگ و … دانلود کنید.

اما برای وارد کردن گیفت کارت خریداری شده برنامه آیتونز خود را باز کرده و مراحل زیر را دنبال کنید :

نکته : اکانت شما باید برای کشور آمریکا باشد.

۲-از سربرگ store گزینه ی sing in را زده و مشخصات اکانت ایتونز خود را بزنید ،

۳-حالا از سمت راست گزینه ی iTunes store را بزنید و صبر کنید تا صفحه web باز شود ،

۴-حالا از سمت راست صفحه باز شده گزینه Redeem را انتخاب کنید ،

۵-صفحه که باز می شه شماره کارت رو زده و ok کنید ،

۶-بعد از تایید اعتبار کارت ، تنها کار باقیمانده خرج کردن اعتبار است، برای خرید هم کافی هست وارد قسمت App Store شده و بازی و برنامه دلخواه رو بخرید 

خرید انواع کارت شارژ زیر قیمت بازار , خرید لایسنس آنتی ویروس ها و نرم افزارهای مختلف, خرید حق عضویت در سایت های مختلف آموزشی و … از بخش های دیگر این سایت است که می توانید از اینجا آنها را مشاهده نمایید.