این روزها سایت هایی زیادی را می بینیم که ایده ای جدید در بین وب سایت های فارسی پیاده کرده اند و آن هم گرفتن تخفیف گروهی برای بازدیدکنندگانشان است. ایده اولیه این سایت ها می توان برگرفته از سایت Groupon دانست که به بازدیدکنندگانش برای دریافت گروهی یک محصول تخفیف ویژه ای می داد. برای مثال خرید یک کیس موبایل به مدت سه روز و با ۳۰ درصد تخفیف. اما Takhfifan سایتی‌ست که همین کار را در ایران انجام می دهد و شما می توانید با بازدید از آن از تخفیفات مختلف در شهر خود بهره مند شوید.

اما نکته مهم درباره این سایت این است که کالاهای مورد تخفیف در این سایت محدود به لوازم الکترونیکی نبوده و شما برای مثال حتی می توانید تخفیف هایی تا ۸۰ درصد برای کارهایی نظیر سفر و تورهای مختلف , کلاس های آموزشی , حضور در باشگاه های ورزشی , رستوران ها و کافه ها و … دریافت کنید. شما کوپن تخفیفان را از طریق کارت های شتاب یا واریز نقدی و یا پرداخت در محل خریداری کرده و با ارائه به مکان مشخص شده از آن تخفیف بهره می برید. همینک تخفیفان در شهرهای زیر خدماتی ارائه می کند :

 اما به شخصه امیدوارم با گسترش تعداد این شهرها و پوشش همه استان های کشور و همینطور یوزرفرندلی‌تر شدن طراحی این سایت شاهد پیشرفت و توسعه آن باشیم. ضمنا شما می توانید با ثبت نام در این سایت به صورت ایمیل یا پیامک از آخرین تخفیفات در شهر خود با خبر و از آن بهره مند شوید. برای ورود به این سایت اینجا را کلیک کنید.