سایتی که در این پست خدمتتان معرفی می کنم یک سایت تازه تاسیس با یک ایده نوین هست . این سایت که ifttt نام دارد شعارش Put the internet to work for you است و با این فرمول فعالیت می کند if this then that ! اما اگر دوست دارید بدانید منظور از این جمله چیست با ما همراه باشید.

شما بعد از ثبت نام در این سایت می توانید طبق فرمول این سایت if this then that وظایفی را برای آن تعیین کنید تا برایتان انجام دهد.این سایت تقریبا اکثر سایت های خبری و شبکه های اجتماعی را ساپورت می کند. شما برای این سایت تعیین می کنید که برای مثال اگر من آیتمی را در گوگل ریدرم ستاره دار یا فیوریت کردم آن را در اکانت توییتر من توییت کن. در حقیقت شعار سایت هم همین را بیان می کنید if this then that یعنی اگر فلان اتفاق افتاد , بعد فلان کار را انجام بده ؛ این یه مثال ساده بود برای مثال میشه تعیین کرد اگه هوای جایی که شما زندگی می کنید بالاتر از ۴۵ درجه شد آن را در استتوس فیس بوکتان اعلام کند و یا اینکه این موضوع را توییت کند.
در واقع ifttt سایت های مختلفی که شما در آن عضوید را کاملا به هم پیوند زده و به صورت اتوماتیک بین آن ها طبق چیزی که شما تعیین کردید ارتباط برقرار می کند. نکته جالب طراحی بسیار ساده این سایت هست که در نگاه اول هیچ چیزی به چشم شما نمی آید اما بعد از لاگین شدن به آن از این سادگی لذت خواهید برد.
فعلا این سایت عضوگیری‌ش با دعوت نامه صورت می پذیرد و می توانید از اینجا درخواست دعوت نامه کنید. ضمنا من ۳ عدد دعوت نامه دارم که طبعا به سه کامنت گذار اول ارسال خواهم کرد دوستان بعدی هم می توانند از دوستانی که دعوت نامه گرفتند و محل مشخص شده درخواست دعوت نامه کنند.
+ با تشکر از دوست خوبم هادی و مهران برای معرفی این سایت