مارکت های زیادی برای دانلود اپ های آندرویدی به وجود آمده اند که کاربران گوشی های آندرویدی از آن برای دانلود اپلیکیشن ها استفاده می کنند. اما کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها امکان دانلود اپ ها از آندروید مارکت گوگل ندارند. در اینجا سایت هایی به وجود آمدند که به کاربر کمک می کند به راحتی اپ های خود را از مارکت های مشابه دانلود کند. iranapps سایتی‌ست که با ارائه اپ های اندرویدی با توضیحات فارسی و اسکرین شات های کامل از اپ ها گامی بزرگ در این عرصه برداشته است.

iranapps با ارائه برنامه جدید اندروید بازار تمامی اپ های خود را به صورت رایگان عرضه می کند. این برنامه که امروز نسخه جدید آن عرضه شد با دسته بندی کامل اپ ها و توضیحات فارسی تمامی برنامه ها به همراه اسکرین شات های برنامه شما را در انتخاب صحیح اپلیکیشن مورد نیاز بی نیاز می کند.

دسته بندی برنامه ها به دو بخش جدیدترین ها و پرطرفدارترین ها به شما کمک می کند همیشه محبوب ترین برنامه ها و جدیدترین برنامه ها در گوشی خود داشته باشید و بدین ترتیب هیچ اپلیکیشن خوبی را از دست ندهید. iranapps همینک نسخه آزمایشی خود را سپری می کند و انتقادات شما دوستان  می تواند کمک شایانی در توسعه این سایت کند.

به مانند تمامی اندروید مارکت های دیگر , دریافت برنامه های  iranapps فقط و فقط از طریق گوشی موبایل قابل دسترس می باشد. برای دریافت آنها باید از برنامه  Barcode scanner استفاده کنید و یا اینکه نرم افزار آندروید بازار این سایت را روی گوشی خود نصب کنید.

برای ورود به این سایت اینجا را کلیک کنید.