دنیای اپلیکیشن های موبایل دنیای جالبی‌ست. رقابت این روزهای اپلیکیشن های آیفون و اندروید موجب ایجاد برنامه های بیشتر و متنوع تر شده است. در این پست اپلیکیشنی را به شما معرفی می کنیم که تمامی پروازهای دنیا و تمامی ایرلاین ها را در خود دارد. برای مثال می خواهید بدانید فردا چه تعداد پرواز در چه ساعتی از تهران به سمت تبریز پرواز خواهد کرد. این اپلیکیشن اطلاعات کامل پروازهای تهران – تبریز شامل ساعت لندینگ , ساعت تیک آف , نمایش مسیر روی نقشه گوگل , نوع هواپیما و ظرفیت آن و … به شما می دهد.

FlightTrack Pro در حقیقت اپلیکیشنی‌ست که آیفون و آی پاد و یا آی پد و یا گوشی آندرویدی شما را به یک برج مراقبت فرودگاه تبدیل می کند. امکان مشاهده حرکت هواپیمای مورد نظر شما به صورت زنده روی نقشه , امکان اطلاع رسانی اتفاقات پرواز به صورت ریل تایم با نوتیفیکیشن های گوشی , امکان مشاهده شماره ترمینال و گیت پرواز برای دریافت کارت پرواز , امکان مشاهده نقشه فرودگاه مقصد و محل دقیق فرود هواپیما , امکان مشاهده تابلوی تمامی فرودگاه های دنیا شامل فرودگاه های ایران از دیگر بخش های این اپلیکیشن فوق العاده است .

دوستانی که آیفون , آی پاد و آی پد دارند می توانند آن را از اینجا دانلود کنند همینطور دوستانی که از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند می توانند آن را از اینجا دانلود نمایند.