استیو جابز را احتمالا همه شما می شناسید. استیو جابز مدیر و یکی از بنیانگذاران شرکت بزرگ اپل هست. افرادی که از محصولات اپل استفاده می کنند استیو جابز قطعا یکی از شخصیت های محبوب زندگی آن ها خواهد بود. امروز در این پست شما را با سایتی آشنا می کنیم که از اسمش همه چیز مشخص هست allaboutstevejobs ، همه چیز درباره استیو جابز !

در این سایت زندگینامه کامل استیو جابز , عکس هایی فراوان از استیو , فیلم های از زندگی وی و مراحل مختلف زندگی جابز را مشاهده می کنیم . جالب است بدانیم پدر استیو جابز یعنی عبدالفتاح (“جان”) جَندَلی یک فرد سوری و مسلمان بوده است اما بدلیل اینکه پدر و مادر او زوجی ازدواج نکرده بودند و در آن زمان داشتن فرزند برای چنین زوجی از نظر جامعه قابل قبول نبود، استیون پاول برای پذیرفتن به فرزندخواندگی از سوی زوجی دیگر معرفی شد. خیلی زود پس از تولد، زوج دیگری به نام «پاول و کلارا جابز» از اهالی شهر مانتِین ویو در سانتاکلارای کالیفورنیا، او را به فرزندی پذیرفتند نام کلارا جابز قبل از ازدواج کلارا هاکوپیان بود. این زوج وی را «استیون پاول» نام گذاشتند. پدر و مادر اصلی او بعدها ازدواج کردند و خواهر تنی جابز را به دنیا آوردند. وی مونا سیمپسون نام دارد و رمان‌نویس است. ازدواج پدر و مادر تنی جابز چند سال بعد با طلاق پایان گرفت. تا به امروز جابز از اینکه پاول و کلارا جابز را والدین ناتنی‌اش بخوانند، بیزار است و ترجیح می‌دهد که ایشان تنها به‌عنوان «والدین» او خوانده شوند.

اما جدا از حواشی زندگی جابز در این سایت به عکس ها و ویدیوهای جالبی از جابز برمیخوریم که دیدن آن خالی از لطف نیست , برای مشاهده این سایت و مطالعه زیر و بم زندگی جابز اینجا را کلیک کنید.

تعدادی از عکس های استیو جابز را در زیر مشاهده می کنید :