شاید برای شما هم پیش آمده باشه که دوست داشتید بر روی فضای مجازی آگهی را منتشر کنید و برای مثال محصولی را برای فروش قرار دهید. در اینترنت سایت هایی هستند که به افرادی که به دنبال خرید محصولات هستند کمک می کند تا محصول خود را در بین سایت های مختلف پیدا کنند . این دقیقا مانند ضمیمه روزنامه همشهری می ماند که در آن پر است از آگهی های مختلف و کار را برای کسانی که به دنبال محصولی خاص هستند راحت می کند. در این پست ما به شما سایتی معرفی می کنیم که از بهترین گزینه ها برای معرفی آگهی های شما می باشد. شما در این سایت علاوه بر دادن آگهی با انتشار اخبار تجاری می توانید بخشی از درآمدهای آگهی های این سایت را به خود اختصاص دهید.

بیزبانک سایتی است که در این پست به شما معرفی خواهیم کرد. این سایت  قرار است بانک اطلاعات، اخبار، مقالات و آگهی های مورد استفاده فعالان عرصه اقتصاد و تجارت باشد.
نکته مهم در مورد بیزبانک این است که تولید محتوا در این سایت توسط کاربران صورت می گیرد (از طریق زیرسیستم «بیزبلاگ»)، یعنی کلیه اخبار، مقالات و … توسط کاربران سایت نوشته شده یا به سایت اضافه می شود. کاربران در قبال فعالیت در بیزبانک پاداش نقدی و اعتباری دریافت می‌کنند.

بیزبانک یک سایت اقتصادی و تجاری است، ولی این به این معنی نیست که حتماً خبرها و مطالب باید اقتصادی و تجاری باشند. در واقع موقع انتخاب هر مطلب باید به این فکر کنید که «آیا این خبر/مطلب برای فعالان اقتصادی در آن حوزه خاص تخصصی جذاب هست یا نه؟». به عنوان مثال خبر «به بازار آمدن سیستم عامل گوگل» اقتصادی نیست، ولی برای تمام فعالان اقتصادی حوزه فناوری اطلاعات به شدت خبر جذابی است. این قانون باعث می شود که در بیزبانک با اخبار زرد برخوردی نداشته باشیم و تمامی خبرها پرمحتوا باشند .

اما چگونه میشه از بیزبانک کسب درآمد کرد ؟  در حال حاضر ۲۰% از قیمت کلیکِ آگهی‌هایی که در کنار مطلبی که شما نوشته یا منتشر کرده‌اید به نمایش در می‌آیند به شما تعلق می گیرد. (منظور از قیمت کلیک و آگهی کلیکی چیست؟) هنگام مراجعه به صفحه نمایش مطابی که خودتان به سایت اضافه کرده‌اید، یک علامت $ در بالای عنوان مطلب به نمایش در می آید، با کلیک بر روی آن شما می توانید مبلغ درآمدی را که از کلیک بر روی هر آگهی عاید شما می شود، ببینید

بیزبانک در حقیقت یک سایت وب ۲ هست که با خبرهایی که توسط کاربرانش منتشر می شود به روز می گردد و کاربران این سایت برای این بروزرسانی مبلغی از تبلیغات این سایت را دریافت می کنند. نکته مهم این است که این یک بازی برد-برد برای طرفین هست . حضور کاربران زیاد فارسی زبان در این سایت باعث دیده شدن آگهی های این سایت شده و از طرفی با انتشار خبرهای مفید علاوه بر کاربران , دیگر اهالی وب نیز از آن بهره مند شده و محصولاتی که توسط بیزبانک برای تبلیغ گذاشته می شوند بیشتر دیده می شوند. پس بیزبانک جدا از اینکه گزینه ای ایده آل برای انتشار اخبار تجاریست محلی ایده آل برای معرفی و تبلیغ محصولات شماست. برای ورود به این سایت اینجا را کلیک کنید .