LastSecond ایده ای نوین در سایت های ایرانی‌ست که به شما کمک می کند در کمترین وقت بهترین گزینه را برای سفر انتخاب کنید . برای مثال شما قصد سفر به شیراز  را دارید ؛ خب تنها کافیست به این سایت رفته و در بخش “قصد سفر به کجا دارید” مقصد خود یعنی شیراز را تعیین کنید . در اینجا شما می توانید حتی برای دقیق تر شدن نتیجه جست و جو مدت اقامت خود در شیراز ؛ کیفیت هتل , نوع سفر از لحاظ هوایی یا زمینی و حتی قیمت تور را مشخص نمایید. بعد از مشخص کردن این گزینه ها در صورت نیاز ، شما با لیست تورهایی که مطابق با میل شما سفرتان را انجام خواهند داد برخورد می کنید . بعد از انتخاب تور مورد دلخواه خود با اطلاعات تکمیلی نظیر : مشخصات کامل آژانس مسافرتی ؛ مزایای سفر با آژانس مذکور و قیمت انواع اتاق های هتل های طرف قرارداد با آژانس مورد نظر را مشاهده خواهید کرد.

جاده رشت ماسوله

یکی از بخش های جالب این سایت , تورهای لحظه آخری می باشد . در واقع  تور لحظه آخری به توری گفته میشود که مدت زمان کمی تا برگزاری و شروع آن باقیمانده باشد اما آژانس چارتر کننده تعدادی بلیط نفروخته شده دارد. در این زمان خالی ماندن صندلیهای پرواز و اتاقهای هتل برای آژانس مذکور ضرر و زیانی را در بر خواهد داشت به همین منظور آژانس مورد نظر تور ها را با قیمتی در حود ۲۰ تا ۵۰ درصد قیمت اصلی تور با تخفیف ویژه ارائه میدهند که صندلی خالی نماند. تا قبل از راه اندازی این وب سایت آژانسهای مسافرتی تنها با مشتریان ثابت، دوستان و آشنایان و آژانسهای همکار و یا از طریق ارسال اس ام اس انبوه و بدون بازار هدف مشخص اقدام به اطلاع رسانی مینمودند . اما یکی از جذابیتهای اصلی این وب سایت بخش تورهای لحظه آخری آن میباشد.

ضمنا در بخش ویکی این سایت اطلاعات کاملی در زمینه گردشگری می توانید مشاهده و از آن استفاده کنید. ترویج این ایده های نوین در وبلاگستان فارسی جای تشویق و حمایت داره و امیدوارم که سایت لاست سکند در ادامه راه موفق و گامی که برداشته را محکم تر به جلو ببرد. برای ورود به این سایت اینجا را کلیک کنید