حتما برای شما هم پیش آمده که برای مثال در سفر بودید و دوست داشتید فورا خاطرات خود را در یک جای مطمئن ثبت کنید . خاطراتی که می تواند شامل عکس ها , متن ها , تصاویر و یا صدای شما در اون مکان باشه ؛ در این پست سایتی رو به شما معرفی می کنیم که بدون شک یکی از بهترین سایت ها و چه بسا بهترین سایت برای ثبت Note های شما از طریق موبایل , لپ تاپ , پی سی  , آی پاد , آی پد و … می باشد.

EverNote در حقیقت سایتی‌ست که شعار آن “Save your ideas, things you like, things you hear, and things you see.” ایده هاتون و چیزهایی که دوست دارید را ثبت کنید ؛ چیزهایی که می بینید و می شنوید و بعد در هر نقطه ای که بودید به آنها دسترسی پیدا کنید . برای مثال متن خود را در نرم افزار پی سی Evernote ذخیره و بعدا در گوشی آیفون خود یا آی پاد خود مشاهده و آن را تکمیل و یا خاطرات خود را مرور کنید . اورنوت نرم افزارهای مجزایی برای  مک ، ویندوز و وب کلیپر دارد و برای گجت های پرتابل نظیر آی‌پد ؛ آی پاد و آیفون ؛ اندروید , بلک بری , پالم و ویندوز موبایل نیز نرم افزارهای جداگانه ای دارد که با نصب هر یک روی وسیله خود می توانید خاطرات و نوت های خود را ثبت و توسط آن سینک کنید.

حال یک مثال می زنم ؛ من نرم افزار اورنوت را روی لپ تاپم و همینطور آی پادم نصب دارم , در سفر با دوستان خاطرات خود را به صورت صوتی ضبط و آن را به اورنوت خود در آی پاد انتقال می دم , حال می توانم در همان لحظه به آن فایل صوتی روی لپ تاپم دسترسی داشته باشم و البته از این مطمئنم که همه این خاطرات و عکس ها و صداها در یک جای امن نگه داری و همیشه در دسترس خواهد بود. در حقیقت با EverNote هیچ جیز را فراموش نخواهید کرد و همیشه خاطراتتان همراهتان خواهند بود . برای ورود به این سایت اینجا را کلیک کنید .