آموزش ساخت اکانت آیتونز ( اپل آیدی ) به صورت رایگان و ساده !

پیش نویس : اگر حال و حوصله یادگیری و طی این مراحل و یا وقت و حوصله آن را ندارید می توانید اکانت آیتونز یا اپل آی دی خود را اینجا سفارش دهید تا دوستان آن را برای شما بسازند.   دوستان زیادی از من بعد از خرید آیفون یا آی پاد ...

ادامه مطلب

راهنمایی و آموزش های لازم بعد از خرید یک محصول اپل !

امروز بعد از مدت ها انتظار آیفون ۵ به همراه آی پاد تاچ و آی پاد نانو جدید معرفی شدند. شاید شما هم علاقه مند خرید یکی از محصولات اپل باشید یا همین الان یک محصول اپل را خریداری کرده و سراغ این پست آمده اید. قبلا در پست های ...

ادامه مطلب

چگونه گیفت کارت مجانی اپل برنده شویم ؟

اگر شما هم از دارندگان یک آی دیوایس مثل آیفون، آی پاد و آی پد باشید و دوست دارید از برنامه های اورجینال روی دستگاه خود استفاده نمایید نیاز به خرید گیفت کارت اپل دارید تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید. اما شاید خرید گیفت کارت با ...

ادامه مطلب

پذیرش آگهی

دوستانی که مایل به تبلیغات در روزنوشت میلاد هستند ، می توانند با تماس با آدرس Miladz@gmail.com از نرخ تعرفه ها با خبر شوند . تبلیغات به صورت متنی و گرافیکی در سایدبار و در زیر فید وبلاگ و یا به صورت پست های سفارشی معرفی سایت شما نمایش داده خواهند شد و ...

ادامه مطلب


منتشر شده در ۱۲ مهر ۱۳۸۹ توسط میلاد


بالاخره بعد از ماه ها داوری و بحث پیرامون سومین جشنواره وب ایران , کاندیدای نهایی بخش های مختلف این جشنواره اعلام شد . در پایگاه اطلاعاتی سایت جشنواره وب ایران درباره تاریخچه این جشنواره می خوانیم که :

جشنواره آنلاین وب ایران برای اولین بار در سال ۱۳۸۶ توسط پایگاه خبری وب سایت های ایران (وبنا) برگزار شد. دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران که در زمستان ۱۳۸۷ آغاز شد و در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ با اعلام برندگان در ۱۷ گروه به کار خود پایان داد.

و اما سومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران، مراحل مقدماتی و برنامه ریزی سومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران، از مهر ماه سال ۸۸ آغاز شد. پس از ثبت نام سایت ها برای شرکت در سومین جشنواره که تا پایان اسفند ۸۸ ادامه داشت، داوری سایت ها بصورت الکترونیکی از فروردین ۱۳۸۹ آغاز شد و تا پایان شهریور ۸۹ ادامه داشت.

سومین جشنواره وب سایت های ایران با اعلام کاندید ها در هفته اول مهر ماه (۱۳۸۹) وارد فاز نهایی خود شد. قرار است سایت های برتر در ۵۲ گروه موضوعی و فنی در پایان مهرماه اعلام شوند.

بنده نیز در این جشنواره عضو تیم داوران و همینطور دبیر علمی بخش وبلاگ های این جشنواره بودم . دوستان زیادی سوال کردند که انتخاب کاندیدها به چه شکل بوده است که تصمیم گرفتم به طور مختصر توضیح دهم تا دوستان خواننده و علاقه مندان به شرکت در جشنواره های آتی با روند کار آشنا شوند . در ابتدا پس از فراخوان جشنواره و ثبت شدن سایت های مختلف توسط وبمسترها در موضوعات مشخص , داوران جشنواره در پنل اختصاصی به تمامی وبلاگ ها امتیازاتی از یک تا ۱۰ دادند . تعداد بالای شرکت کنندگان در بخش های مختلف سبب شد کار داوری جشنواره به کندی پیش رود . بعد از چند ماه داوری و بررسی تمامی سایت ها توسط داوران و امتیازدهی به آن ها ؛ بالاترین امتیازها مشخص و تعدادی از سایت ها در بخش خودشان به مرحله پایانی راه یافتند . ملاک رسیدن به مرحله پایانی ابتدا رای داوران و سپس نظر دبیر علمی بخش مربوط بود. برای مثال شما می توانید راه یافتگان به مرحله پایانی بخش وبلاگ ها را از اینجا مشاهده کنید . در نهایت با مشخص شدن کاندیدای پایانی بخش های مختلف , اکنون نوبت به انتخاب سایت های برتر و نهایی است که این اسامی نیز با انتخاب و مشورت داوران و دبیران جشنواره تا پایان مهر اعلام و از برندگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

قطعا انتقاداتی نیز وارد است که همین انتقادات و ارائه راه حل ها موجب پیشرفت جشنواره در دوره های بعدی خواهد شد ؛ همانطور که شاهد پیشرفت محسوس این دوره نسبت به دوره های پیشین نیز بودیم . به شخصه امیدوارم در جشنواره چهارم با فراهم شدن بستر لازم , وبلاگ نویسان و وبمسترهای بیشتری شرکت کرده تا رقابت داغ تر شود. علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت این جشنواره مراجعه کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.