حتما دیگر در جریان مشکلات شدید آنتن دهی گوشی های آیفون۴ هستید ، این مشکل که سر و صدای زیادی هم به پا کرد در اثر لمس بخشی از بدنه گوشی در سمت چپ و پایین آن اتفاق و تا ۹۰ درصد باعث افت سیگنال و قطع شدن تماس ها و کاهش سرعت اینترنت می شود . این مشکل باعث نارضایتی های بسیاری در بین خریداران آیفون۴ شد . اپل با گفتن اینکه این مشکل در گوشی های دیگه نظیر بلک بری ، HTC و Omnia II و نوکیا N97 نیز وجود دارد ؛ سعی در عمومی جلوه دادن مشکل آنتن آیفون ۴ داشت .

اما در روزهای اخیر یوزری در توییتر به اسم “سامسونگ یو کی موبایل“، با کسانی  که در مورد مشکلات آیفون ۴ در توییتر پیام ارسال کرده‌اند، تماس گرفته و از آن‌ها خواسته که اطلاعات تماس خود را برای دریافت یک گوشی رایگان “گالکسی اس” ارسال کنند. یکی از این افراد در گفت‌وگو با سایت معتبر وایرد تایید کرده زمانی که ناراحتی و ابراز نارضایتی  خودش از مشکل گوشی آیفون جدیدش را با ارسال توییتی در توییتر ابراز کرد با او در مورد تمایل برای داشتن یک گوشی رایگان “گلکسی اس” تماس گرفته شد و تحقیقاتی انجام داد که معتبر بودن این اقدام را تایید کرد.

این در حقیقت یک روش جالب و غیرمعمول است که سامسونگ برای تبلیغ گوشی جدید خودش که با اندروید ۲٫۱ کار می کند و مجهز به یک نمایشگر ۴ اینچی amoled هست ، می باشد . اگر شما هم از آیفون۴ داران ناراضی هستید یوزر سامسونگ را در توییتر فالو کنید و مدام از آیفون۴ خود ابراز نارضایتی کنید شاید شما هم یکی از دریافت کنندگان رایگان گوشی گلکسی سامسونگ باشید !