اگر در جریان باشید چند ماه قبل در پستی خبر از ارائه نقشه های Nokia Map برای ایران دادیم . در آن زمان فقط نقشه راه های ایران و شهر تهران ارائه شده بود و طبق وعده نوکیا قرار بود هر چند وقت یک بار علاوه بر آپدیت نقشه راه ها و نقشه تهران , نقشه دیگر شهرهای بزرگ ایران به این برنامه فوق العاده اضافه شود . دیروز بالاخره مدیر بازاریابی نوکیا در ایران اعلام کرد که :

همگام با استراتژی نوکیا در زمینه ارتقای راه حل‌ها در ایران خوشحالیم که امروز خبر راه‌اندازی نقشه‌های نوکیا را برای پنج شهر مهم شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و کرمانشاه اعلام کنیم. اکنون کاربران می‌توانند مسیریابی رایگان را نه تنها در تهران بلکه در شهرستان‌ها نیز تجربه نمایند.»

این یک خبر خیلی خوب برای دارندگان گوشی های نوکیا مجهز به GPS هست که اکنون در این شهرها نیز می توانند به راحتی به نقشه های کامل نوکیا دسترسی داشته و مسیریابی خود را انجام دهند . آموزش نصب این برنامه را در این پست قبلا گفته بودم اگر برنامه را روی گوشی خود نصب دارید تنها کافیست که نقشه گفته شده را از اینجا دانلود و فولدر دانلود شده که diskcache نام دارد را به مسیر e:\cities\diskcache انتقال داده و جایگزین فولدر قبلی کنید . این فایل شامل نقشه کامل راههای ایران (نسبت به نسخه قبل آپدیت شده) + نقشه کامل شهر تهران (نسبت به نسخه قبل آپدیت شده) + نقشه کامل شهر مشهد (جدید) + نقشه کامل شهر شیراز (جدید) + نقشه کامل شهر تبریز (جدید) + نقشه کامل شهر اصفهان (جدید) + نقشه کامل شهر کرمانشاه (جدید) + راهنمای صوتی فارسی مسیریابی میباشد که توسط دوستان خوبم در سایت موبایلستان آپلود شده است . ضمنا دوستانی که نمی توانند این فایل ۴۶ مگی را یک جا بگیرند می توانند در صورت نیاز آن را در ۵ پارت زیر به صورت جدا جدا دانلود کنند.

قسمت اولقسمت دوم قسمت سومقسمت چهارم قسمت پنجم