خب این پست یک گزارش با تاخیر چند روزه از جشن تولد وبلاگ پارسی , پرشین بلاگ , هست که روز جمعه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد . ساعت ۴ به همراه دوستان عزیز و وبلاگ نویسان محترمی که در سایت فرندفید عضو هستند به سمت محل جشن حرکت کردیم . به من گفته بودند که باید در این مراسم صحبت کنی و  طبعا مطالبی که قرار بود بگم را در ذهنم مرور می کردم  . دوستان وبلاگ نویس فرندفیدی همگی در ۳ ردیف آخر سالن برگزاری مراسم نشستیم . موقع صدا زدن بنده گفته شد که وبلاگ نویسی که از یزد اومدند که البته درست بود ,  من از یزد آمده بودم اما خب اصالتا شیرازی هستم و البته این صدا زدن و تشویق فرندفیدی ها باعث شد مجری مراسم از من بپرسد که اینها را هم از یزد آوردید که بنده به شوخی گفتم آره با اتوبوس آوردیمشون ! این صحبت باعث شد تا آخر مراسم جمع فرندفیدی ها به جمع یزدی ها  معروف بشه و حتی با توضیحات خانم پولادزاده , ملیت یزدی ها به فرندفیدی ها تغییر پیدا نکند. این در حالی بود که در این جمع یک نفر یزدی هم حضور نداشت !

دوستان عزیزم که در جشن حضور داشتند توضیحات مفصلی داده اند که من دیگر نیاز به تکرار ندیدم . در حین مراسم هم لیستی شامل ۲۰ وبلاگ به حضار داده شد که از آنها خواسته شده بود ۳ وبلاگ از بین این ۲۰ وبلاگ انتخاب و به مسئولین سالن بدهند که نتیجه این شد که بنده و آنی دالتون و فکر کنم ویولت به عنوان این ۳ وبلاگ انتخاب شدند که از دوستان عزیزم جا دارد که تشکر کنم.در بخش دیگری از مراسم هم دو دوست عزیزم آیدا و مسعود از دیگر نمایندگان فرندفیدی برای اهدای جایزه به روی سن رفتند.

و این هم فیلم این سخنرانی که در زیر می توانید مشاهده کنید :

در زیر هم بخشی از فیلم مراسم را می بینید که مجری از من می پرسد کی وبلاگتون احداث شده و از آنجایی که کلمه احداث معمولا برای بناهای ساختمانی به کار می رود بنده هم به صورت ساختمانی جواب ایشان را دادم و البته درباره داون بودن وبلاگم در این چند ماهه اخیر هم صحبت شد که با توضیحات پرهام عزیز “مدیر هاست” همراه شد ,  که دیدن آن خالی از لطف نیست .

در پایان هم به همه مسئولان پرشین بلاگ خسته نباشی میگم و ازشون تشکر می کنم و آرزوی موفقیت دارم.