مسلما شما با سرویس های مختلفی برای آپلود عکس آشنا هستید . سایت هایی نظیر تاینی پیک , گیگاایمیج و سایت های ایرانی نظیر ایراپیک را می توان از جمله سایت های میزبان تصاویر نام برد . اما  سایتی که در این پست خدمتتان معرفی می کنیم یک سرویس جدید , ساده و در عین حال بسیار شیک برای آپلود تصاویر شماست که با امکانات جانبی که در اختیار شما قرار می دهد آپلود تصاویر دلخواهتان را میسر می سازد.

پیک‌لت سرویسی است که توسط دو دوست عزیزم  مهران و علیرضا , دو تن از وبلاگ نویسان خوبمون شکل گرفته و با توجه به پشتیبانی های قوی که صورت گرفته مسلما آینده درخشانی خواهد داشت . اما پیک‌لت چه مزیتی بر سایر سرویس های آپلود عکس دارد که ما را مجاب به استفاده از آن می کند؟

– امکان آپلود بینهایت تصویر بدون محدودیت پهنای باند
– لینک مستقیم به تصویر برای درج در سایت‌های دیگر و وبلاگ
– امکان به اشتراک گذاشتن تصویر در سایت‌هایی مانند توییتر، فیس‌بوک و …
– اختصاص صفحه یکتا به هر تصویر برای نمایش اطلاعات
– لینک‌هایی برای درج تصویر در تالار‌های گفتگو
– ساخت خودکار تصویر پیش‌نمایش
– امکان تغییر اندازه تصویر از طریق سایت و…

شما در صفحه ابزارها با دو ابزار متفاوت برخورد خواهید کرد که در سایت های مشابه آپلود تصاویر نمونه آن را کمتر دیده بودیم .

با استفاده از این ابزار شما می توانید تمامی عکس های موجود در یک صفحه وب را به راحتی و تنها با یک کلیک جدا کرده و با انتخاب هر یک از آنها در چند ثانیه آن را روی پیک لت آپلود کنید , این سرویس برای زمانی که شما می خواهید برای مثال در یک گالری عکس تعدادی عکس خاص را آپلود کنید بسیار مفید خواهد بود . آموزش استفاده از این ابزار اینجا نوشته شده است .

این افزونه برای افرادی که با فایرفاکس کار می کنند می باشد و وظیفه آن مشابه ابزار بوکمارلت می باشد با این تفاوت که شما مسیر نسبتا راحت تری برای انتخاب عکس های موجود در صفحه پیش رو دارید .این افزونه را می توانید از اینجا دانلود کنید .

در هر حال امیدواریم که پیک لت هر روز بهتر از دیروز به فعالیت خودش ادامه بده و با گسترش زبانهای خود و ارائه نسخه انگلیسی گامی به سوی بین المللی شدن بردارد . برای ورود به پیک لت و آپلود عکس هایتان اینجا را کلیک کنید.