مسلما دوست داران موسیقی با سایت Last.fm آشنا هستند . در این سایت شما می توانید بعد از نصب برنامه مخصوص اسم آهنگ هایی که گوش می دهید را به روی سایت انتقال دهید و همچنین مشاهده کنید که دوستانتان چه آهنگ هایی را بیشتر دوست دارند و آن را گوش کرده اند . نرم افزاری که در این پست خدمتتان معرفی می کنم بدون شک یکی از فوق  العاده ترین نرم افزارهای موسیقی ویژه گوشی های نوکیا سری ۹٫۱ تا ۹٫۵ می باشد . شما در این نرم افزار بعد از وارد شدن به اکانت Last.fm خود می توانید با وارد کردن یوزر دوستانتان آهنگ های مطابق سلیقه آن ها را گوش کنید . برای مثال من در اسکرین شات زیر به صفحه دوست خوبم مهران رفته و آهنگ های مطابق سلیقه وی را به صورت آنلاین در گوشی موبایل خود گوش داده و آنهایی که خودم دوست دارم Love می کنم .

در بخش دیگر این نرم افزار که در زیر مشاهده می کنید اسامی دوستانتان را مشاهده خواهید کرد که راحت تر به صفحه‌اشان دسترسی خواهید داشت . ضمنا در بخش دیگری از این نرم افزار شما می توانید کانال های پیشنهادی Last.fm رو آنلاین گوش کنید و یا اینکه نام کانل دلخواه خود را به برنامه داده تا برای شما پخش شود .

با توجه به اینکه سایت Last.fm یک دایره المعارف بزرگ از موزیک های مختلف هست مسلما شما اکثر آهنگ های مورد علاقتون را در آن پیدا خواهید کرد. واضح است که برای اتصال این برنامه به اینترنت نیاز به یک کانکشن GPRS یا Wifi دارید که دومی خصوصا برای کسانی که در منزل از اینرنت وایرلس استفاده می کنند توصیه می شود.

برای دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک کنید.