روزنوشت میلاد

این روزها دیگر پرداخت قبوض از طریق بانک و شعب بانک ها تقریبا در حال از بین رفتن هست و دیگر اکثر مردم از روشهای دیگه نظیر پرداحت با تلفنبانک , از طریق خودپرداز یا اینترنتی پرداخت کنید که قبلا در اینجا آموزش آن را قرار داده بودم . اما بانک ملی و در صفحه پرداخت قبوض اگر بروید ( از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح )  با پیغام عجیب زیر مواجه می شوید :

سیستم پرداخت اینترنتی قبوض جهت رفاه حال مشتریان عزیز با افزایش بهره وری ، همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۰ آماده سرویسدهی بوده و کلیه قبوض آب ، برق ، گاز، تلفن ثابت ، تلفن همراه و عوارض شهرداری از طریق این سیستم قابل پرداخت می باشند

من واقعا تعجب می کنم وقتی میگیم پرداخت اینترنتی یعنی در هر ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته باید این قابلیت باشه تا مشتریان بانک ملی بتوانند قبوض خود را پرداخت کنند . این سیستم نشون میده بانک ملی برای پرداخت قبوض از طریق سایتش یک متصدی دارد که تا وقتی ایشان سر کار هستند مشتریان می توانند قبضشون را پرداخت کنند ! اگر قضیه این باشد به نظر من برای بانکی چون بانک ملی زیاد جالب نیست چون به هر حال امکان پرداخت قبض در همان ساعات با استفاده از ملی کارت از طریق بانک پارسیان ممکن هست . ضمنا در این پیغام نوشته شده جهت رفاه حال مشتریان و با افزایش بهره وری از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می توانید قبوض خود را پرداخت کنید ! اینکه یک تایم محدود را برای این کار اختصاص دهند نمی دانم چه طور رفاه حال مشتریان است؟

خوشحال می شوم اگر دوستی یا دوستانی خصوصا از بانک ملی در این مورد اطلاعاتی دارند به من بدهند .