روز ۵ اسفند کلا روز مقدسیه, اول اینکه روز مهندسیه , دوما اینکه روز مهندسیه و سوما اینکه روز مهندسیه ! . پارسال همچین موقعی که این پست رو نوشتم نمی دانستم که قرار است سال دیگه هم این پست رو تکرار کنم . از همه دوستان عزیزم که تبریک گفتن , دوستان گلم در سایت فرندفید , دوستانی که ایمیل و اس ام اس زدند صمیمانه تشکر می کنم .

ضمنا به اسفندی های دیگر وبلاگستان یعنی نیما اکبرپور که تولدش فرداست شست پاش رو هدیه کرد :))  , حسن آی تی لاین , ساغر ملکوت و داریوش ملکوت عزیز که لطف کردند و باهام تماس گرفتند  , گیلاسی و احسان مصلحی که ویدیو مورد عجیب شست پای میلاد :)) رو ساخته و در روزهای آینده متولد می شوند پیشاپیش تبریک عرض می کنم و آرزوی سالی خوش برایشان دارم . همینطور یک تشکر ویژه از دوستان گلم که لطف کردند و هدیه فرستادند و دست تک تکشون رو از راه دور می بوسم .

پی نوشت : در دست احداث ! احداث شد :))

دوستای عزیزم تو سایت فرندفید رومی را ساخته اند که تبریک گفتند و من از تک تکشون حسابی تشکر می کنم , همینطور جاوید عزیز کانالی را در یوتیوب ساخته که یک سری دیگه از دوستای گلم به صورت ویدیویی تبریک گفتند که از همشون حسااااابی ممنونم , همینطور وبلاگی رو ساخته اند که در اون هم تبریک گفتند و خلاصه من رو حسابی شرمنده کردند و یکی از خاطره انگیزترین تولدهام رو رقم زدند . وااااقعا از همتون ممنونم , خیلی خوشحالم کردید.