پیش از این در پستی به معرفی سایت interfacelift پرداخته بودیم . شما در این سایت والپیپرهای بسیاری زیبایی برای بک گراند کامپیوتر خود می توانید پیدا کنید . در این پست به معرفی ۱۰ والپیپر محبوب این سایت می پردازیم که شما می توانید با هر رزولوشن که مایلید آن ها را دانلود کنید :

۱- صحرای نمک “Salar The Uyun” در بولیوی :

عکس توسط :Joel Antunes

این عکس که به نظر می آید با کمی تغییرات به یک عکس فوق العاده تبدیل شده به نظر یک دریاچه می آید اما این طور نیست . شما می توانید این عکس زیبا را از اینجا در سایزهای مختلف دانلود کنید .

۲- هرآنچه باقی مانده

عکس توسط :BEPhotographic

تصویری بسیار زیبا از  شهر Hamelin در آلمان  که می توانید آن را از اینجا دانلود نمایید.

۳- اول می

عکس توسط : panemoy

عکاس این عکس از این عکس خودش به عنوان یکی از بهترین عکساش یاد می کنه که در آن نور , رنگ , شفافیت که در صربستان گرفته شده است . شما می توانید این عکس را از اینجا دانلود کنید

۴- PanOptic

عکس توسط : NaOH

عکاس این عکس درباره این عکس گفته که من این عکس را یک روز پیش از این که به مدرسه برم گرفتم . من اون سوژه ای را که می خواستم بالاخره تونستم که تو عکسم بیارم . مشخصات عکس و دوربین : Nikon D300 و AF-S 18-200 VR بوده است . این عکس را می توانید از اینجا دانلود کنید.

۵-غروب دل انگیز

عکس توسط : Joel Antunes

عکاس این عکس در مورد این عکس خودش گفته که من این عکس را بعد از غروب آفتاب گرفتم و رنگ آبی آرامش خاصی به این عکس داده است . حرکت سریع ابرها در عکس حس می شود. تصویر اسکله در عکس و در بخش وسطی آن احساس یک ماهیگیر که در حال دیدن یک صحنه دلنواز و دل انگیز هست به شما دست خواهد داد . این عکس را می توانید از اینجا دانلود کنید.

Durdle Door, Jurassic Icon, Dorset-6

عکس توسط : Joel Antunes

عکاس این عکس درباره این عکس یک جمله می گوید

و آن اینکه این منظره محبوب ترین منظره از دید من است , آن را با شما به اشتراک می گذارم تا لذت ببرید . شما می توانید این عکس را از اینجا دانلود کنید.

۷- سواحل Seychelles

عکس توسط : Amecke

منظره ای زیبا و دلنواز از سواحل Seychelles که

می توانید از  اینجا این تصویر زیبا را از اینجا دانلود کنید.

۸- پل و بندرگاه اوکلند

عکس توسط : Chris Gin

این عکس تصویری از بندرگاه اوکلند آمریکا در نمای شب است که می توانید از اینجا دانلود کنید .

۹- آسمان شیکاگو

عکس توسط : benisntfunny

نمایی زیبا و دیدنی از آسمان شیکاگو از سمت شمال که می توانید از اینجا دانلود کنید.

۱۰ – El Capitan

عکس توسط : matt mosher

عکاس این نقطه می گوید : واقعا نمی توانم زیبایی این نقطه را برایتان شرح دهم , شما باید اینجا باشید تا این زیبایی را درک کنید. این تصویر زیبا را می توانید از اینجا دانلود کنید

امیدوارم از دیدن این مکان های زیبا و دیدنی لذت کافی را برده باشید !