tibag0پیش نوشت : عزیزانی که هنوز فصل دوم سریال پریزن بریک را ندیده اند بهتر است این پست را مطالعه نکنند زیرا ممکن است منجر به لو رفتن داستان شود

دوستانی که سریال پریزن بریک را دیده اند به یاد دارند که در سیزن ۲ این سریال مایکل اسکفیلد هنگام فرار از زندان به دوستانش می گوید اگر زمانی به کمک هم نیاز داشتیم به سایت europeangoldfinch رفته و پیام خود را بگذارید . من آدرس این سایت را در مرورگر خود وارد کردم و دیدم واقعا همچین سایتی وجود دارد و اما نکته جالب در یکی از پیام هایی بود که روی این سایت دیده می شود . در بخش پایینی این سایت و دقیقا سومین پیام با تیتر پیام زیر رو به رو می شویم:

tibag1

همونطور که می بینید این پیامی است که ماهون   به جای سوکره برای مایکل گذاشت اما با کلیک روی تیتر پیام می توانیم متن این پیام رو هم مشاهده کنیم :

tibag2

پیام اول همان پیامی بود که ماهون برای به دام انداختن مایکل در فرودگاه به اسم سوکره گذاشت و همونطور که در متن پیام می بینید در آن گفته شده که تی بگ در شهر پاناما و در هتل فین دل کامینو هست و از مایکل درخواست کمک کرده که مایکل در پیام بعدی نوشته که من پاناما هستم و هروقت اونجا هستی خبرم کن که در پیام بعدی گفته شده من فردا اونجا هستم و در پایان اسم سوکره را می بینیم .

این که نویسندگان و تهیه کنندگان پریزن بریک به این نکات دقیق توجه کرده اند باعث می شود که این سریال از جمله پرطرفدارترین سریال های دنیا باشد . پیش از این نمونه مشابهی را در سایت پرواز اوشیانیک در سریال لاست مشاهده کرده بودیم . شما هم می توانید برای مشاهده پیام هایی که فراری های سریال پریزن بریک برای هم گذاشته اند به اینجا بروید . پیامی که در این پست به آن اشاره شد سومین پیام از پایین می باشد.