تصمیم گرفتیم در این پست شما را با افزونه فایرفاکس آشنا کنیم که به کمک آن ویژگی های بیشتری به توییترتان اضافه می شود وبه اصطلاح به اسم این افزونه یعنی Power Twitter تبدیل می گردد . Power Twitter افزونه فایرفاکس است که توسط Narendra Rocherolle در ۸۳ Degrees و techcrunch معرفی و منتشر شده است .به وسیله Power Twitter موتور جست وجوی توییتر به صفحه توییتر شما آمده و در سایدبار قرار می گیرد .بدین ترتیب شما می توانید زین پس در کنار توییتر خود ، موتور جست وجوی توییتر را نیز داشته باشید . ضمنا می توانید در صفحات دوستانتان به راحتی کلمات مورد نظرتان را جست‌و‌جو نمایید .

یک ویژگی فوق العاده ای که پاورتوییتر به توییتر شما اضافه می کند نمایش فایل ها و آدرس‌های یوتیوب ،‌ فلیکر و توییت پیک درون توییتر شما هست . بدین صورت که وقتی خودتان یا دوستانتان توییتی می کنید که در آن لینکی از یوتیوب ،‌ فلیکر و یا توییت پیک باشد محتوای آن لینک شامل عکس و یا فیلم ،‌ را مستقیما در صفحه توییتر خود مشاهده خواهید نمود . این امکان پیش از این برای مثال در سایت فرندفید برای یوتیوب وجود داشت.

دیگر ویژگی که توییترپاور به صفحه توییتر شما اضافه می کند امکان مشاهده سریع چند توییت آخر دوستان شما هست . برای این کار کافیست موس را روی آواتور فرد مورد نظر برده تا آخرین توییت های وی را به سرعت مشاهده کنید و دیگر ویژگی که در توییترپاور مشاهده خواهید نمود امکان دیدن آخرین وضعیت دوستانتان در فیس بوک می باشد که کافی است روی تب مورد نظر کلیک کرده تا آن را به راحتی ببینید.

برای استفاده از توییترپاور نیاز به فایرفاکس دارید و در صورت نصب فایرفاکس می توانید افزونه آن را از اینجا دانلود نمایید.