با توجه به گسترش گوشی های آیفون و استقبال از این گوشی تصمیم بر آن گرفتیم که به معرفی اپلیکیشن ها و نرم افزارهای این گوشی بپردازیم . اولین برنامه , نرم افزار هواشناسی از سایت AccuWeather هست که با یک طراحی فوق العاده زیبا و جذاب , زیبایی خاصی به گوشی شما می بخشد و به غیر از آن شما را از وضع آب و هوای ۵ روز آینده به وسیله ارتباطات اینرنت نظیر وای فای و یا جی پی آر اس با خبر می کند.

برای مثال در عکس زیر هوای شهر بروکلین به صورت آن تایم را مشاهده می کنید . هوا آفتابی بوده و سرعت باد , درصد رطوبت , فشار هوا و دمایی که احساس می شود را می توان مشاهده کرد.

ضمنا تصویر بک گراند برنامه نیز بر اساس تغییرات آب و هوا نیز تغییر می کند , برای مثال در یک هوای بارانی تصویر زیر را مشاهده خواهید نمود :

در بخش دیگری از این برنامه می توانید از آب و هوای ۵ روز آینده شهر مورد نظر خود به صورت شماتیک با خبر شوید که در تصویر زیر مشاهده می نمایید

و در نهایت در بخش دیگر می توانید آخرین تصاویر ماهواره ای دریافتی از حرکت ابرها را روی گوشی خود به مانند تصویر زیر مشاهده نمایید :

در مجموع اگر گوشی آیفون دارید حتما دانلود این اپیلیکیشن را به شما توصیه می کنم . در تستی که انجام دادم شهرهای ایران را نیز این برنامه پوشش میداد که یکی از مزیت های آن می باشد . این برنامه را می توانید از اینجا دانلود کنید.