همانطور که دیگر خیلی از وب گردهای عزیز می دانند توییتر یک سایت میکروبلاگینگ هست که شما در ۱۴۰ حرف به سوال معروف What Are You Doing ? پاسخ میدید هرچند که اصولا این کار صورت نمیگیره ! . با این توضیح به معرفی سایت MyFirstTwitt می پردازیم . این سایت اولین توییتی که شما در سایت توییتر انجام داده اید را به شما نشان می دهد . شاید برای دوستانی که مدت هاست در توییتر توییت میکنند این اولین توییت جالب باشه برای مثال اولین توییت دکتر مزیدی طبق معمول در اکثر سرویس ها جمله “دارم توییتر راتست می‌کنم” بوده و یا برای مثال اولین توییت دکتر مجیدی یک توییت با مخاطب خاص هست (توییت خاص) ! اولین توییت خود و یا دوستانتان را می توانید در این سایت مشاهده کنید .

نکته : این سایت با نمایش توییت های فارسی مشکل دارد اما بعد از زدن یوزر مورد نظر شما می توانید با کلیک روی آیکون توییتر به اولین توییت خود یا دیگران در سایت توییتر دسترسی پیدا کنید.در ضمن فعلا امکان مشاهده اولین توییت افرادی که بالای ۳۲۰۰ توییت داشته اند متاسفانه وجود ندارد.

پی نوشت : دوستان خارجی در سایت فرندفید بازی راه انداخته اند و اسکرین شات اولین توییت خودشان را گذاشته اند , اگر در زمانی که یوزر خود را زدید پاسخ نداد در ساعات دیگر تست کنید.