در راستای این پست شروین جان فتحی که راه حلی برای افزایش مشترکان فیدبرنری ( کمتر از ۵۴۰ مشترک )  ارائه داده است بنده هم تصمیم گرفتم که کمکی را به دوستان عزیز بکنم . وبلاگ نویسان عزیز می توانند با اهدای حداقل ۱۰ عدد از مشترکین خود از وام خوراکی مستضعفین فیدبرنری استفاده کنند . این وام به شما کمک می کند در کمتر از ۳۴ دقیقه و ۲۳ صدم ثانیه تعداد مشترکین خود را حداقل ۲ برابر کنید. کافی است که حداقل ۱۰ عدد از مشترکین خود را به ما اهدا کرده تا ما , هر ماه ۱۴ درصد سود آن را به حساب فیدبرنر شما اضافه کنیم . توجه داشته باشید که هر ۱۰ نفر ۵ امتیاز دارد و اگر تعداد بیشتری مشترک اهدا کنید مقدار سود بیشتری به شما تعلق می گیرد. البته برای گرفتن این وام باید شرایط زیر را داشته باشید :

۱- تعداد مشترکین شما از وبلاگ یک فتحی بیشتر نباشد زیرا آن وقت شما جزو مرفهین بی درد خواهید بود و ما از شما وام خواهیم گرفت . البته این تعداد هنوز مشخص نیست اما گویا شروین خان در بخش هایی  از این پست آن را لو داده برای مثال در ابتدای پست که گفته :

ببینید. بین خودمان بماند! درست است که تعداد مشترکین من مشخص نیست اما اگر به من اعتماد دارید من به شما می گویم که تعداد کمی نیست. اگر نیاز بود اثباتش زیاد مشکل نیست.

و یا اینکه در جواب یکی از کامنت گذاران که گفته بوده :

داداش فتحی من متوجه نشدم! تعداد مشترکین شما مگه مخفیانه بوده! الان آمار کاربرای گودری شما ۷۳ نفره. این که پیدا کردنش سخت نیست!

این چنین پاسخی داده است :

فکر می کنم کمی شما اشتباه می کنید. ۷۳ نفر؟ اگر چک کنید به رقم فوق العاده بزرگتری می رسید. به نظر شما عجیب نیست وبلاگی مثل یک فتحی ۷۳ نفر مشترک داشته باشد؟‌

البته اینجور که شاهدان گفته اند شروین در ابتدا میخواسته این چنین جوابی بدهد :

برادر من چرا فحش میدی ؟ مگر نمیدانی که وبلاگی چون فتحی حداقل ۳۲ میلیون نفر مشترک دارد , مگر وبلاگ خودت بــیب بیــــــــب (سانسور شد ) نداره؟ یک بار دیگه چنین سخنان سخیفی را بشنوم میدهم از وبلاگستان فارسی به وبلاگستان گینه بیسائو تبعیدتان کنند.

۲- تعداد فید شما ضمنا نباید از ۴۶۹ نفر بیشتر باشد این که چرا این عدد را معیار قرار دادیم به همان دلیلی هست که شروین عدد ۵۴۰ را معیار قرار داده است.

۳- وبلاگ شما پرسپولیسی باشد ( برای اثبات کافی هست یک عکس با شورت تیم پرسپولیس برای ما ارسال نمایید)

۴- بعد از دریافت وام نباید تعداد خوراک خوان های خود را مخفی کنید و ضمنا زیر کنتور فید خود بنویسید ” وبلاگستان یادت باشه فتحی سرورته”

دوستان عزیزی که این شرایط را دارند می توانند در بخش نظرات اعلام کنند تا ما فرم درخواست را برایشان ارسال کنیم و بعد از چند ماه ما به شما قول میدهیم تعداد مشترکان وبلاگتان شونصد رقمی شود. البته این که این تعداد مشترکین و کلا بیان تعداد مشترکین فیدبرنر چه سودی دارد را می توانید از شروین عزیز بپرسید !