بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس هم انجام و دو تیم بعد از ۹۰ ذقیقه به تساوی رضایت دادند . در این پست به تفاوت سرمربی این دو تیم یعنی افشین قطبی و امیر قلعه نوعی در مصاحبه بعد از این بازی می پردازیم :

قسمتی از مصاحبه افشین قطبی بعد از بازی :

من از تمامی هواداران پرسپولیس به خاطر اینکه شاهد پیروزی تیم‌شان نبودند و به خانه‌های‌شان بازگشتند عذرخواهی می‌کنم و کمال تشکر را برای حضور جوانمردانه‌شان در سکوهای استادیوم دارم. همچنین به تیم استقلال نیز تبریک می‌گویم چرا یک فوتبال بسته‌ای را بازی کرد و به هدفش رسیدشما حق دارید که از بازی دی‌کارمو ناراضی باشید او آن چیزی که من می‌خواستم نتوانست ارائه کند و از فوتبال او راضی نیستم اما فکر می‌کنم تلاش زیادی برای موفقیت تیم داشت ما زمانی که یک گل عقب بودیم باید یک مهاجم را به درون زمین می‌فرستادیم که دی‌کارمو با توجه به قد بلند و شرایط فیزیکی‌اش می‌توانست بهترین گزینه باشد به هر حال باید قبول کنیم که فضای روانی داربی روی این بازیکن هم تاثیر داشت.

قسمتی از مصاحبه امیر قلعه نوعی بعد از بازی :

درست است که پرسپولیس سوار بر بازی بوده است، اما اگر شما مربی‌گری بلد بودید، می‌دانستید که سوار بازی بودن با موقعیت ساختن تفاوت می‌کند.وی هم‌چنین در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون استفاده نکردن از بازیکنان با تجربه‌ی استقلال چون فرهاد مجیدی و تعویض سیاوش اکبرپور نیز گفت: شما نباید راجع به اینکه چه کسی به میدان می‌رود، سوال کنید. شما تنها حق دارید درباره‌ی حرکت کلی تیم سوال کنید.گلی که تیم پرسپولیس به ثمر رساندن بر روی یک پاس ۷۰ متری و در واقع یک توپ “بکش زیرش” بود که بیژن کوشکی یار مستقیم خود را نگرفت اما،‌ در مقابل ما چهار بار در عمق دفاع پرسپولیس تک به تک شدیم.

خبرنگاری با انتقاد از ادبیات امیر قلعه‌نویی نسبت به تیم حریف گفت، قطبی بازی تیم شما را تحسین کرد که قلعه‌نویی پاسخ داد: افشین قطبی کسی نیست که بتواند درباره‌ی من صحبت کند.

او سپس به یکی از خبرنگاران که سوالاتی را مطرح می‌کرد، گفت: یا یک سوال بپرس و یا ساکت باش.

من که دیگر نیازی به توضیحی نمی بینم و کاملا مشخص هست , قضاوت با خودتان !

پی نوشت : خب در ۲ روز اخیر که این پست رو نوشتم دوستان عزیز نظرات زیادی را ارسال کردند که بنده تا جایی که بی احترامی به شخص خاصی نمی شد تاییدشون کردم , دوستان عزیز زیادی هم نظرات بسیار منطقی و جالبی گذاشتند که میشه از تک تکشون درس گرفت , لازم هست اینجا بگم در اینکه امیر قلعه نوعی یکی از مربیان خوب ایرانی هست شکی نیست و حداقل اینکه تا به حالی در داربی شکستی نخورده و یک “داربی باز” هست , انسانها هم بدون عیب نمی تونن باشند , یک روز قطبی حرفی می زند که ممکن است بد برداشت شود و یک روز قلعه نوعی . به هر حال با توجه به اینکه بحث های زیر این لینک تا حدی به حاشیه دارد می رود مجبورم که کامنت های این پست را ببندم و از همه دوستانی که لطف کردند و نظر دادند صمیمانه ممنونم.