دیگر مسلما اکثر وبلاگ نویسان با وردپرس آشنا شده اند و یا حداقل اسمی از آن به گوششان خورده است . سرویسی که به سرعت محبوب شد و همچنان هم محبوبیتش در حال افزوده شدن می باشد. مسلما کسانی که دوست دارند به وردپرس ملحق شوند ۲ راه خواهند داشت اول اینکه به سایت وردپرس دات کام بروند و در آنجا وبلاگی را به نام خود ثبت کنند و یا اینکه یک هاست شخصی تهیه کنند و به کمک سایت وردپرس دات اورگ , آن را روی هاست شخصی خود نصب کنند.منبع:روزنوشت میلاد www.imilad.com

در این پست راه سومی را برای دوستانی که مایل به استفاده از دو راه بالا نیستند معرفی خواهیم کرد. سرویس bloghaa مدتی است که افتتاح شده و در این مدت به نسبت توانسته موفقیت خوبی کسب کند و با ارائه امکانات مختلف سعی در جذب وبلاگ نویسان داشته است. در صغحه اول سایت bloghaa و در قسمت معرفی با جملات زیر برخورد میکنیم :

بلاگها یک سرویس رایگان و پرامکانات برای فارسی زبانان هست.شما به راحتی می توانید امکانات فوق العاده ای رو با یک کلیک به وبلاگتون اضافه کنید.قالبهای متنوع ما در چندین صفحه ارائه شده و بدون هیچ دانشی میتونید اونها رو دست کاری کنید.این سرویس دهنده با امکاناتی فراتر از بقیه سیستم های وبلاگ نویسی تهیه شده! فقط کافیه یه وبلاگ درست کنید و بعد از اون تا آخر عمر همینجا بنویسید..

به غیر از امکانات گفته شده  می توان به ایجاد فتوبلاگ , انتقال مطالب وبلاگ قبلی شما در بلاگفا به بلاگها ! و … اشاره کرد که می توانید به صورت مشروح در این صفحه مطالعه کنید.در هر حال اینکه بلاگها به وسیله وردپرس و درجهت کمک به وردپرس فارسی فعال شده است جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم که این سرویس عمر طولانی داشته باشد.برای ورود به bloghaa اینجا را کلیک کنید.