شاید شما هم بارها دوست داشته اید که عکس مورد علاقه اتان را از دنیای مجازی کامپیوتر به دنیای حقیقی بیاورید . در کشورهای اروپایی Kodak یکی از معروفترین شرکت ها است که علاوه بر فعالیت در زمینه نگاتیو و دوربین های عکاسی , به چاپ عکس می پردازد. بدین صورت که مشترکین این شرکت می توانند به راحتی به وسیله موبایل و نرم افزار این شرکت عکس خود را سفارش داده و ۲۴ ساعت بعد آن را به صورت چاپ شده درب خانه تحویل بگیرند. اما در این پست قصد داریم که یک سایت ایرانی که این کار را انجام می دهد را خدمتتان معرفی کنیم.

AXPrint نام یک سایت تازه تاسیس ایرانی که چاپ عکس های دیجیتالی شما را بر عهده می گیرد . در AXPrint شما به راحتی می توانید عکس ها و آلبوم های مورد علاقه خود را آپلود کنید و از آنها در سایزهای مختلف چاپ بگیرید . سپس با دادن آدرس خود آن ها را از طریق پست پیشتاز درب منزل خود و یا دوستانتان دریافت کنید . در توضیح سایت AXPrint تعریف زیر را مشاهده میکنیم:

عکس پرینت به شما امکان آرشیو نا محدود و رایگان عکس های تان را می دهد. همچنین شما می توانید از عکس های خود در سایز های مختلف سفارش چاپ بدهید و عکس های چاپ شده را به آدرس خودتان و یا دوستانتان ارسال کنید.
در عکس پرینت شما همچنین می توانید آلبوم های عکس خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها را نیز در خاطراتتان سهیم کنید و امکان چاپ عکس هایتان را به آنها نیز بدهید

فعلا عضویت در عکس پرینت تنها به صورت دعوت نامه امکان پذیر است و شما می توانید توسط کسانی که در این سایت عضو هستند دعوت نامه ثبت نام دریافت کنید. ضمنا بعد از ثبت نام شما می توانید تا ۱۰ عکس به صورت رایگان چاپ و دریافت کنید. بعد از پایان سهمیه رایگان می توانید با سفارش عکس های مورد علاقه خود و پرداخت از طریق کارت های شتاب آنها را بوسیله پست پیشتاز درب منزل دریافت کنید.جا دارد که به مدیران عکس پرینت بابت اجرای این ایده عالی تبریک بگویم.

– دوستانی که مایل به عضویت در این سایت هستند کافی است در بخش نظرات همین پست اعلام کنند تا بنده دعوت نامه عضویت را برایشان ارسال کنم , ترجیحا ایمیل خود را در بخش مربوط به مشخصات وارد نمایید و از وارد کردن آن در متن نظرات خودداری کنید . (جلوگیری از اسپمینگ)

پی نوشت : با توجه با حجم بالای درخواست دعوت نامه و با صحبتی که با مدیران این سایت انجام شد , قرار شد سیستم ارسال دعوت نامه از روز دوشنبه تغییر کند , بنابراین دوستانی که در خواست دعوت نامه می دهند , دعوت نامه هایشان نهایتا تا روز دوشنبه و حداکثر سه شنبه ارسال خواهد شد . ضمنا همه نظرات دریافت می شود و فقط تا قبل از ارسال دعوت نامه تایید نمی شود تا بنده متوجه شوم که برای چه کسانی هنوز دعوت نامه ارسال نشده است.
پی نوشت ۲ : نزدیک به ۳۵۰ دعوت نامه به دوستانی که ایمیلشان را به درستی وارد کرده بودند ارسال شد , فعلا تا ثبت نام تعدادی از این دوستان مجبور به بستن کامنت های این پست هستم , با عرض پوزش از دوستانی که هنوز ثبت نام نکرده اند انشاالله تا ۲۴ ساعت آینده دوباره کامنت های این پست باز خواهد شد تا دعوت نامه برای دوستان جدید ارسال شود.

پی نوشت ۳ : کامنت ها دوباره باز شد , دوستانی که دعوت نامه دریافت نکرده اند می توانند اعلام نمایند.