نرم افزاری که در این پست خدمتتان معرفی خواهم کرد بدون شک و تردید یکی از زیباترین , کامل ترین , کاراترین نرم افزارهای جاوا می باشد . نرم افزار Morange یک همه کاره بی نظیر می باشد که با کمک GPRS و یا اتصال های دیگر موبایل به اینترنت نظیر WiFi  , مسنجر , جست و جوگر آنلاین افراد , فیدخوان سایت ها , ارسال و دریافت ایمیل و … را با طرحی زیبا و جذاب به گوشی شما می آورد.

منبع : روزنوشت میلاد www.iMilad.com

این برنامه در سال گذشته یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای جاوا بوده است . تعداد بالای دانلود این نرم افزار سبب شد شرکت سازنده این برنامه با اضافه کردن امکانات آن در نسخه های متفاوت طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا گرد خود جمع نماید. اکنون Morange را می توان یک شبکه اجتماعی بسیار گسترده روی موبایل ها دانست

منبع : روزنوشت میلاد www.iMilad.com

بیش از صدها هزار نفر از مردم دنیا اکنون در شبکه اجتماعی نرم افزار Morange عضو هستند . از امکانات دیگر این برنامه قابلیت خواندن فید وبلاگ های مورد علاقه شما می باشد. برای این کار تنها کافی است که شما ادرس سایت و یا وبلاگ مورد نظر خود را به این برنامه داده تا Morange  به صورت اتوماتیک فید آن را  استخراج و برای شما دانلود کند. از ویژگی های جالب این فیدخوان تحت موبایل نمایش عکس های پست به صورت کوچک و کم حجم شده می باشد که خود سبب می شود فیدخوانی شما هزینه بسیار اندکی دربر داشته باشد. ضمنا این فیدخوان در حالت پیش فرض فید بسیاری از وبلاگ های معروف دنیا را در خود دارد که می توانید به سهولت آنها را مطالعه نمایید.ضمنا به شما پس از ثبت نام در این برنامه ( در داخل برنامه ) 50 مگابابت فضا تعلق میگیرد که می توانید فایل های خود نظیر (عکس و .. ) را از گوشی خود در آنجا به راحتی آپلود نمایید.

منبع : روزنوشت میلاد www.iMilad.com

به وسیله Morange شما می توانید در هر لحظه وارد میل باکس خود شوید و ایمیل های خود را چک کنید و آن ها را پاسخ دهید . حتی شما می توانید فایل های ضمیمه ایمیل های خود را دریافت و در گوشی خود به راحتی مشاهده نمایید.

منبع : روزنوشت میلاد www.iMilad.com

به وسیله Morrange می توانید به راحتی با دوستان خود در یاهو مسنجر , گوگل تاک , ام اس ان و … صحبت کرده و برای آنها به وسیله دوربین گوشی خود عکس ارسال نمایید. سرعت بالا و مصرف کم دیتا از ویژگی های اصلی این پیام رسان آنلاین می باشد

اکنون می توانید این نرم افزار فوق العاده که کاملا رایگان نیز می باشد را از اینجا دانلود نمایید.