شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواستید تعدادی لینک جالب را برای دوستانتان از طریق برنامه های یاهو منسجر , گوگلLinkBunch BETA تاک و … ارسال کنید و یا اینکه بخواهید لینکی را در سیستم های میکروبلاگینگ نظیر توییتر که تنها ۱۴۰ کاراکتر فضا دارید و یا پونس که تنها یک فیلد لینک دارید بفرستید. با linkbunch شما می توانید یک دسته لینک درست کرده و همه آنها را در قالب یک لینک قرار دهید . وقتی که فرد بیننده لینک linkbunch شما را می بیند با تصویر زیر روبرو شده و به راحتی تمامی لینکهای گروه بندی شده شما را در یک لینک می بیند.

اکنون می توانید شما هم لینکهایتان را در یک لینک خلاصه کنید . برای ورود به linkbunch  اینجا را کلیک کنید.

پی نوشت : گویا این سایت فشار زیادی روش وارد شد و دار فانی را وداع گفته است . عملا با این اتفاق این پست از ارزش ساقط گردید!

پی نوشت ۲ : ایمیلی برایم آمده که از طرف یک شخص است و در آن نوشته شده شما منابع پهنای باند ما را در حال هدر دادن بودید بنابراین ما برای مقابله با این اتفاق تمامی مسیرها را عوض کرده و آدرس سایت فعلی خود را به http://linkbun.ch/ تغییر دادیم .  ( البته واقعا هم شاید راست بگن چون یکی از عکس ها در معرفی سایتشان از هاست خودشان بود !این عکس جدید همین پست هم از هاست خودشان هست 😀 )