اگر در روز پس از بازیهای فوتبال لیگ برتر و جام حذفی ایران به بالاترین سر زده باشید جو شدیدا فوتبالی بالاترین را مشاهده خواهید کرد. این جو به محض پایان بازی یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال راه می افتد و کری ها شروع می شود و اصولا تا ۲۴ ساعت بعد بازی هم ادامه خواهد داشت. اصولا اگر تیم پرسپولیس ببازد !!!! استقلالی ها لینک باخت را می گذارند در بخش نظرات مراسم سوگواری را برگزار میکنند و اگر استقلال ببازد پرسپولیسی ها این کار را به خوبی انجام می دهند که اصولا مورد دوم بیشتر اتفاق می افتد ! در زمان برد این دو تیم مقابل هر تیمی اعم از بشکه سازی  اصغرآباد تا تیم سپاهان گذاشتن هر لینک فوتبالی بعد از بازی شانس رای بسیار بالا را خواهد داشت . برای مثال پرسپولیس مقابل یک تیم دسته دومی پیروز می شود و همان لحظه لینک آن را در بالاترین با عنوان < بمباران پتروشیمی تبریز توسط پرسپولیس> ارسال می گردد. تیتر بسیار جالب و هیجان انگیز است و سبب میشه سریعا پرسپولیسی ها هم به لینک حمله کنند و  لینک به سرعت امتیازش به بالای ۶۰ برسد و یا برای مثال تیم استقلال مقابل یک تیم برنده می شود همان لحظه لینکی ارسال می شود با عنوان < هــــــــــــــــــــورا , چه میکنه وحیـــــــــــــــــــــــد , کیف کردم , به به > !! که مانند مورد قبل رای بالایی را نصیب خود می کند. کری خوانی های استقلالی ها و پرسپولیسی ها هم در بخش نظرات بسیار جالب است. اینکه هواداران دو تیم هیچگاه مقابل کم نخواهند آورد از ویژگی های اصلی این کری خوانی ها است.البته رعایت احترام اصلی اساسی در این کری خوانی ها محسوب می شود.در پایان اگر دوست دارید یک جمع ورزشی و کری خوانی داغ را شاهد باشید در روزهای فوتبالی به بالاترین بیایید تا در بخش لینک های برتر میزبان شما باشیم!

پی نوشت 1 : مشخص شد که من پرسپولیسی ام یا استقلالی ؟

پی نوشت ۲ : پزشک وبلاگستان هم یک پرسپولیسی است از نوع شدیدا قرمز ! این هم از افشاگری ما !!

پی نوشت ۳ : پاسخ مشروح و شدیدا محافظه کارانه ! دکتر مجیدی ( یک پزشک ) به ادعای قرمز بودنشان! :

ای بابا چرا افشاگری کردی! خدای نکرده خواننده‌های استقلالی‌ام کم بشن، من چی کار کنم؟! چه کسی باید جوابگو بشه؟!
یه دوره و زمونی، جوونی بود و جاهلی!، هر روز هر چی روزنامه ورزشی بود، جمع می‌کردم ، حتی و مخصوصا! هفته نامه‌هایی مثل فانوس. بعدش که پخش‌های مستقیم بیشتر شد و پای اینترنت به میون اومد و نشریاتی متفاوت، دیگه سهمیه بودجه وطنی‌ام کم شد و کمتر. اون فصولی هم که سلطان سرمربی بود، به کلی قید فوتبال را زده بودم، ولی افشین باز هم داره من را به دوران نوجوانی می‌بره، البته نمی‌دونم از پس این بازیکنای ایرانی و حرکات و رفتارهای عجیب و غریب و یاغی‌گری روتینشون برمی‌یاد و واقعا می‌شه در فوتبال علی اصغری و پر لمپن ایران، همین سبک و سیاق را ادامه داد یا نه. تو طرفداری تیم‌های فوتبال به خصوص در فضای مجازی احترام رقبا خیلی مهمه، به هر حال باید محیط وبلاگستان فرقی با آزادی داشته باشه؟
به هر حال قرمزم ولی این دلیل نمی‌شه، شایستگی‌های حریف را نبینم،‌مثلا از بازی نوازی خیلی خوشم می‌یاد، سانترهاش حرف نداره، جباری هم اگه به روزهای اوجش برگرده، هافلک درجه یکی هست. اما نیکبخت چه زمانی که استقلال بود و چه زمانی که در پرسپولیش بود، در لیست بازکنان محوب راه پیدا نکرد!