این روزها و با فرا رسیدن فصل زمستان , نیاز به آگاهی از وضع هوا و هواشناسی بیش از پیش احساس می شود . یکی از بهترینروزنوشت میلاد www.imilad.com راه ها برای آگاهی از آب و هوای مناطق مختلف استفاده از سایت های هواشناسی نظیر Weather می باشد. این چنین سایت ها عموما پیش بینی های دقیقی دارند و برای مثال در زمان بارندگی حتی ساعت شروع بارش را هم به درستی پیش بینی می کنند. نرم افزار Weather Watcher  به شما کمک می کند تا رایانه خود را به یک ایستگاه هواشناسی بسیار مجهز تبدیل کنید. این نرم افزار به محض اتصال شما به اینترنت آخرین اطلاعات هواشناسی منطقه ای که شما به آن داده اید را به شما می دهد.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار Weather Watcher : قابلیت پیش بینی وضعیت آب و هوایی بیش از ۷۷۰۰۰ شهر در سرتاسر جهان ، قابلیت نمایش شرایط آب و هوایی فعلی شهرهای مورد نظر و پیش بینی ساعت به ساعت ، قابلیت پیش بینی دقیق شرایط آب و هوایی ۴۸ ساعت آینده ، قابلیت پیش بینی کلی شرایط آب و هوایی ۱۰ روز آینده ، دارای بیش از ۴۵۰ نقشه ی آب و هوایی جهان از جمله ایران ، قابلیت تبدیل بیش از ۱۸ واحد مختلف آب و هوایی به یکدیگر ، توانایی استخراج کامل گزارشات به صورت فایل , نمایش میزان , سرعت و جهت وزش باد ,  ظاهری زیبا با قابلیت پشتیبانی پوسته های مختلف ، صرف مقدار بسیار کمی از حافظه ی سیستم در قیاس با نرم افزارهای مشابه.                                                                          

در مجموع اگر به اطلاعات هواشناسی نیازمندید نرم افزار Weather Watcher بهترین گزینه است . شما می توانید این نرم افزار را از اینجا (لینک غیرمستقیم) با تنها حجم ۲ مگابایت دانلود نمایید.