سایت ورزشی بلاگ یک سایت ارائه وبلاگ ، آن هم برای موضوعات ورزشی است .شما در ورزشی بلاگ تنها ویلاگ هایی را می بینید که درباره ورزش می نویسند. ورزشی بلاگ را می توان اولین سرویس دهنده موضوعی وبلاگ نام برد. دوست داران ورزش می توانند انواع نوشته های ورزشی را در وبلاگ های ورزشی بلاگ پیدا کنند.البته با توجه به تازه تاسیس بودن ورزشی بلاگ هنوز وبلاگ های زیادی بر روی این سرویس نیستند . در بخش توضیحات این سایت متن زیر را می بینیم:

در دوره ای که ورزش فراتر از یک تفریح و ورزش نویسی به یک حرفه تبدیل شده است ، ورزش بلاگ به ورزشیها ، ورزش دوستان ، ورزش نویسان و شما امکان نوشتن اخبار ، تحلیل ها و خاطرات ورزشی خود را در صفحه وبلاگ می دهد.
هر شخص با قرار دادن مطالب ورزشی در وبلاگ شخصی خود ، به بازدید کنندگان امکان بازدید مطالب ، نظرات و ارسال نظرات برای خود را می دهد.
ورزش بلاگ اولین سرویس دهنده وبلاگ موضوعی می باشد که با عضویت در آن ، عضو یکی از کاملترین مجموعه های ورزشی بر روی اینترنت خواهید شد.

البته این سایت از نظر طراحی فعلا در سطح نسبتا پایینی قرار دارد و مشکلات زیادی را با خود به همراه دارد که امید است به زودی این مشکلات حل شود.