نرم افزار Thumbwin یک نرم افزار کم حجم و در عین حال بسیار کاربردی و مفید است. این نرم افزار که ساخت ژاپن هست صفحه های Minimize (کمینه) شده شما را در ویندوز مدیریت می کند . به وسیله این نرم افزار شما می توانید به راحتی هنگامی که صفحه ای را Minimize کردید به صورت Thumbnail (عکس کوچک) در نوار پایین ویندوز خود مشاهده نمایید. .
ویژگی های نرم افزار :
۱- بستن و یا بزرگ کردن صغحات به راحتی  : با Thumbwin شما می توانید به راحتی پنجره های کوچک شده خود را ببندید . این نرم افزار آیکون Close و Maximize را رویThumbWin Thumbnail صفحه شما قرار می دهد.
۲- لیست سیاه : شما می توانید نرم افزارها و یا برنامه هایی که مایل نیستید عکس کوچک آنها در پایین نوار ویندوز شما بیاید به برنامه دهید تا این برنامه آنها را در لیست خود قرار دهد و دیگر نمایش ندهد
۳- تغییر سایز نمایش Thumbnail : شما می توانید سایز Thumbnail صفحات کوچک شده خود را تغییر دهید. این سایز را شما می توانید در بازه ۶۴ تا ۳۰۰ پیکسل تعیین نمایید
۴- محو پس زمینه : شما می توانید تمامی Thumbnail های خود را به صورت شفاف به روی صفحه محو ویندوز نمایش دهید.
۵- اسکن Thumbnail : شما می توانید با فشردن کلید ۶+win تصاویر کوچک صفحات را به ترتیب و پشت سر هم و دانه دانه ببینید . (اسکن سریع)

ThumbWin Bring to Front

Thumbwin به شما خصوصا زمانی کمک می کند  که شما می خواهید متوجه شوید آیا صفحه مورد نظر شما در اینترنت کامل لود شده یا نه و دیگر نیازی نیست که صفحات وب باز شده خود را دانه به دانه مشاهده نمایید. ضمنا شما میتوانید با مشخص کردن میانبر برای این نرم افزار تمامی کارهای این نرم افزار را با میانبر کلید Win + اعداد ۱ تا ۹ انجام دهید.
حجم این نرم افزار مفید تنها ۸۴۰ کیلوبایت هست که شما می توانید آن را از اینجا دانلود نمایید
.