در این پست قصد داریم که به معرفی سایت های کانون هوادارن تیم های یووه ، بارسا ، آرسنال و رئال مادرید در ایران بپردازیم . تیمهایی که نام برده شد از تیم های پرطرفدار در ایران هستند و مشتاقان زیادی اخبار این تیم ها را دنبال می کنند. جمعی از هواداران این تیم ها سایت های اختصاصی برای هواداران ایرانی تیمشان درست کرده اند که اطلاعات کاملی از تیم مورد علاقه اشان در آن قرار داده اند که به معرفی این سایت ها می پردازیم .

سایت هواداران یوونتوس در ایران :

این سایت مدت ها پیش تهیه  و به مرور تکمیل شده است . سایت هواداران یوونتوس در ایران را می توان جزو کامل ترین و پربیننده ترین و به روز ترین سایتهای کانون هواداران تیم ها در ایران نام برد . تکامل این سایت در حدی بود که سایت اختصاصی باشگاه یوونتوس و همینطور کانون هواداران باشگاه یووه این سایت را به عنوان ۳ سایت برتر طرفداران یووه در دنیا انتخاب کرد. سایت هواداران یووه به ۶ زبان منتشر می گردد که همزمان و همراه هم آخرین اخبار مربوط به باشگاه یوونتوس را منتشر می کنند.گالری تصاویر تیم یووه ، انجمن های بحث و گفت و گو و همینطور پخش زنده بازیهای یوونتوس از دیگر امکانات این سایت می باشد. ضمنا شما می توانید لباس ،‌ کلاه ، دسته کلید و … اختصاصی و اصل تیم یوونتوس را از این سایت خریداری نمایید.

سایت هواداران بارسلونا در ایران :

بارسلونا را می توان جزو محبوبترین تیم ها در ایران و جهان دانست . سایت هواداران بارسلونا در ایران دو سال پیش افتتاح گردید و از آن زمان آخرین اخبار باشگاه بارسلونا را منتشر می کند. در این سایت شما می توانید آخرین اخبار و مصاحبه های بازیکنان و مربیان بارسا را مشاهده نمایید . همچنین برنامه کامل بازیهای این تیم را ببینید و گلهای تیم بارسلونا را دانلود نمایید. از دیگر امکانات این سایت انجمن های گفت و گو و همینطور گالری عکس می باشد . ضمنا اولین جمله ای که در این سایت می بینید توصیه به استفاده از فایرفاکس به جای IE است !

سایت هواداران رئال مادرید در ایران :

تیم کهکشانی سابق رئال مادرید همیشه از پرطرفدارترین تیم ها بوده است . کانون هواداران این تیم با تاسیس یک سایت کامل به پوشش خبری تیم رئال مادرید می پردازد . مصاحبه های بازیکنان ، آخرین اخبار تیم ، گالری عکس و فیلم ، انجمن های گفت و گو ، افتخارات و بازیکنان رئال و … از امکانات این سایت می باشد. ضمنا برنامه کامل بازیهای رئال به همراه زمان آنها را می توانید در این سایت مشاهده نمایید.

سایت هواداران آرسنال در ایران :

تیم آرسنال یا توپچی های لندن را هم می توان از تیم های محبوب در ایران نام برد.این سایت در زمینه اخبار و مطالب بسیار به روز می باشد و شما می توانید به سرعت از آخرین اخبار تیم آرسنال با خبر شوید . طراحی سایت شباهت نزدیکی به سایت اختصاصی باشگاه آرسنال دارد . این سایت اخبار را به دو زبان انگلیسی و فارسی منتشر می نماید . نقطه عطف سایت بخش آلبوم عکس آن هست که به سرعت آخرین عکس های بازیهای آرسنال به تفکیک بازی در آن قرار می گیرد. انجمن های گفت و گوی این سایت بسیار فعال می باشد و هواداران این تیم لندنی همیشه در آن حضوری فعال دارند. ضمنا این سایت لباس های تیم آرسنال را از طریق اینترنت به فروش می رساند.در بخش آمار تیم آرسنال ،‌ آمار کامل و به روزی از تیم آرسنال قرار دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست.

در پست های بعدی به معرفی سایت هواداران چلسی ، رم ، بایرن مونیخ و فیورنتینا در ایران می پردازیم.