کم کم داریم به ماه شهریور نزدیک میشیم . ماه شهریور همیشه جزو ماه هایی بوده که مسافرت حسابی توش رونق داره.گفتم امروز براتون نقشه یک سری از شهرهای ایران با قابلیت زوم بگذارم تا اگر به مسافرتی می روید از روی این نقشه ها جاهایی را که می خواهید برید را به راحتی پیدا کنید. تمامی نقشه ها جاوا می باشد و به روی اکثر موبایل ها به راحتی قابل نصب می باشد. برای زوم کردن به روی نقطه خاصی از نقشه از کلید های ۱ و ۳ می توانید استفاده کنید.وضوح نقشه ها در حد خوبی است بطوریکه کاملا خیابان ها ، اتوبان ها ،‌ فرودگاه ، پمپ بنزین و …. در آن مشخص می باشد

نقشه ایران Iran.JAR

نقشه جزیره کیش Kish.JAR

نقشه اصفهان Isfahan.JAR

نقشه اهواز Ahvaz.JAR

نقشه کرمان Kerman.JAR

نقشه شیرازShiraz.JAR

نقشه تهران Tehran.JAR

نقشه تبریز Tabriz.JAR

اگر نقشه شهر خاصی را خواستید می توانید در بخش نظرات بگویید تا اگر در اینترنت موجود بود من لینک آن را قرار دهم.

پی نوشت : (نقشه های درخواستی شما )

نقشه انزلی Anzali.JAR

نقشه لاهیجان Lahijan.JAR

نقشه مشهد Mashhad.JAR

نقشه رشت Rasht.JAR

نقشه زنجان Zanjan.JAR

پی نوشت ۲: خواهشمندم فعلا فقط نقشه های ایران رو بخواهید چون به نقشه های خارج کشور دسترسی نیست . در ضمن فقط تعداد محدودی شهر نقشه هایشان برای موبایل وجود دارد . با این حال لینک های زیر از سایت موبایلستان هست و برای دانلود نقشه های زیر نیاز به ثبت نام در این سایت دارید .من خودم با توجه به حجم نقشه ها قادر به انتقال به هاست شخصی نیستم. لینکهای تعدادی از نقشه های درخواستی ۲:

نقشه همدان

نقشه قزوین

نقشه کرج

نقشه بندرعباس

نقشه سنندج

نقشه یزد

نقشه سمنان

فعلا نقشه های بالا را پیدا کردم . من همه درخواست های پایین را دیدم ممنونم که نظر دادین اما فعلا فقط نقشه های بالا روی نت هستند اما اگر نقشه شهر درخواستی شما را پیدا کردم آن را قرار می دهم . (فعلا فقط نقشه های ایران را قرار می دهیم )