این روزها سایت بالاترین را دیگر خیلی از کاربران اینترنتی می شناسند و از آن بازدید کرده اند. روی صحبت من در این پست با افرادی است که در بالاترین عضوند و دوست دارند لینکهایشان همیشه به صفحه داغ برود. البته اکثر کاربران قدیمی این روش ها و ترفند ها رو بلدند اما کاربران جدید کمی طول میکشه که با این چیزها آشنا شوند و شاید بعد از اینکه ۱۰ تا لینک گذاشتند و هیچ کدوم به صفحه اول نرفت دچار عصبانیت شوند و لینک یازدهم خود را در مورد خود بالاترین و یک سری مسائل عجیب قرار دهند. اما برای اینکه این مشکلات به وجود نیاد من یک سری کارها را به شما می گویم که اگر آن ها را به خوبی انجام دهید به احتمال ۷۰ درصد لینک شما نهایتا تا ۱۲ ساعت به صفحه اول خواهد رسید.

۱- تیتر را ساده ، کوتاه و گویا انتخاب کنید: انتخاب یک تیتر مناسب و جذاب شاید نیمی از کار باشد .لازم نیست که شما حتما تیتر همان سایتی که لینک داده اید را عینا در بالاترین قرار دهید . اگر فکر می کنید که تیتر بهتری از نظر شما وجود دارد آن تیتر را انتخاب کنید. فراموش نکنید که تعداد نسبتا زیادی از افرادی که به لینک شما می آیند تیتر شما را در پخش زنده می بینند و اگر تیتر شما جذاب باشد قطعا به آن وارد خواهند شد.

۲- توضیحات در عین خلاصه بودن مفهموم خبر و یا لینک شما را قبل از دیدن برساند: توضیحات لینک شما بخش مهم دیگری برای امتیاز آوردن است. سعی کنید تا جایی که میشه توضیحات را کامل دهید اما طولانی نشود . توضیحات باید به اندازه ای باشد که فرد بعد از خواندن توضیحات مطلب دستش آمده باشد و همان جا اگر شایسته دید مثبت دهد . یک توضیح خوب سبب می شود که فرد شاید قبل از دیدن لینک مثبت دهد.

۳-در بخش  لینکهای تازه لینکهای قبل و بعد خود را یک نگاه بیندازید! : هنگامی که شما لینک می دهید افراد دیگری هم در بالاترین همزمان شما ممکن است لینکی را در بالاترین ارسال کنند و آن لینک ها هم مثل لینک های شما ۱ امتیازی باشد. بهتر است اگر از آن لینک ها خوشتان آمد فورا امتیاز دوم را شما به آن لینک دهید. در خیلی از مواقع آن فرد هم به لینک شما سر می زند و به شما مثبت می دهد ! .

۴-سابقه = امتیاز گرفتن راحت تر :  به مرور زمان اگر در بالاترین کاربر فعالی باشید شما و سلیقتان را دیگر کاربران ثابت بالاترین می شناسند و می دانند که شما لینک های الکی و بیهوده نمی گذارید بنابراین به خاطر اطمینانی که از قبل به شما داشتند به احتمال زیاد به لینک شما مثبت می دهند.

۵-ادب را رعایت کنید : اگر کسی به هر دلیلی به شما منفی داد به هیچ وجه به او توهین نکنید و حتی از اینکه به لینک شما توجه کرده از او تشکر نمایید . این کار در بسیاری از مواقع سبب می شود که اگر دوباره به لینک دیگری از شما سر زد این بار سعی کند مثبت دهد.

۶- در نهایت دوستان خود را هم فراموش نکنید ! : مسلما بعد از یک مدت کار در بالاترین شما دوستانی را در بالاترین پیدا می کنید که لینکهای آنان مورد پسند شماست و بلعکس . شما می توانید آن ها را از اینکه شما لینک جدیدی گذاشته اید با خبر کنید تا سری به لینک شما بزنند و در صورت تمایل مثبت دهند.

مطمئن باشید اگر این کارها را انجام دهید لینک شما اگر واقعا لینک مفیدی باشد بدون هیچ گونه تقلبی به صفحه اول می رسد. فقط باید کمی صبر داشته باشد