مسلما تاحالا اسم توییتر به گوشتان خورده است . سایتی که به سرعت در بین کاربران ایرانی نفوذ کرد و محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد.توییتر از ویژگی های مهمش این بود که Twitter.comمیشد در تعداد حرف کم حال و هوای خودت رو برسونید یا لینک های جالب خودتون رو توش بگذارید مختصر و مفید و همینطور تعداد حروف مانند اس ام اس بود و شما باید هر پست را اس ام اسی می نوشتید. از دیگر ویژگی های جالب البته برای کشورهای غیر از ایران امکان ارسال مطلب با اس ام اس بود.سردسته توییترنویس های ایرانی یا یک جورایی گادفادر توییتر در ایران دکتر مزیدی است که عملا توییتر را بین کاربران ایرانی رواج داد. اگر شما هنوز هم با توییتر آشنا نیستید اینجا مطلب بسیار زیاد و مفیدی را در مورد توییتر مطالعه کنید.

اما قصدم از این پست معرفی یک توییتر از نوع ایرانی است. وی ویو سایتی است که به مانند توییتر مکانی است که شما میتوانید در یک تعداد حروف محدود مطلب خودتون یا احساس خودتون رو در لحظه مختصر و مفید بنویسید.این سایت در امکاناتش SMS هم است یعنی شما میتوانید همین الان SMS بزنید و احساس و یا وقایع روزمره تان و یا لینک های جالبتان را به این سایت SMS کنید تا به روی نت رود. در وی ویو شما میتوانید دوستانی را برای خود برگزینید و مطالب آنها را هم دنبال کنید.همونطور میتونید در پخش زنده سایت اتفاقات سایت را دنبال کنید. دربخش درباره ما سایت وی ویو آورده شده است:

وی‌ویو مکانی است برای به اشتراک گذاشتن لحظات، احساسات و تفکرات شما با دیگران است. در اینجا شما می‌توانید بگویید که مشغول به انجام چه کاری هستید، به کجا می‌روید، چه احساسی دارید و … .ما همچنین این امکان را برای شما مهیا ساخته‌ایم تا بتوانید با دوستانتان در ارتباط باشید و بتوانید پست‌های خود را با آنها از طریق وب و موبایل به اشتراک بگذارید.ما همچنان به توسعه و بهبود وی‌ویو ادامه خواهیم داد و سعی می‌کنیم امکانات جالب و مفیدی برای ان در نظر بگیریم. همچنین شما می‌توانید با ارسال نظرات و پیشنهادات خود، ما را در هرچه بهتر کردن وی‌ویو یاری نمایید. 

وی ویو از لحاظ شکل ظاهری طراحی زیبایی دارد و در نگاه اول جذب آن می شوید اما به نظر میاد هنوز در بعضی قسمت ها مشکلاتی دارد البته هنوز سایت در نسخه BETA ست و باید منتظر بهبود کیفیت آن باشیم. شاید همونطور که بالاترین که دیگ ایرانی است بسیار محبوب شد وی ویو هم که یک جور توییتر ایرانی است به همان اندازه محبوب شود به شرطی که مشکلات اندکی که الان دارد حل شود.

سایت وی ویو