سایتی که امروز خدمتتون معرفی میکنم یک سایت فوق العاده در زمینه فضای وب می باشد . سایت پارسه گیگ که مدت کمی از افتتاحش میگذرد به ارائه سرویس های میزبانی به صورت کاملا رایگان میپردازد. این سایت بر خلاف دیگر سایت های مشابه ایرانی فعلا هیچ نوع دعوت نامه ای نمیخواهد و شما میتوانید به راحتی در آن ثبت نام و از امکانات فوق العاده این سایت بهره مند شوید.

امکانات ویژه: شما به سادگی می توانید فایل ها و صفحات وب خود را از طریق مرورگر یا حتی FTP ارسال کنید. پارسه گیگ امکان پشتیبانی از کد های PHP، دیتابیس MySQL و حتی قابلیت نصب برخی نرم افزار های پر کاربرد نظیر وبلاگ، گالری و تالار را بدون نیاز به دانش فنی را به شما می دهد. کلیه فایل های شما به حتی اگر اجرایی باشند، درست بعد از ارسال شدن قابل دسترسی و استفاده خواهند بود. همچنین امکان استفاده از دامین شخصی شما نیز به طور رایگان وجود دارد!پس از اینکه سایت شما نصب و اجرا گردید، ممکن است مایل به ایجاد تغییرات در آنها باشید، که این کار به طور آنلاین میسر است. همچنین می توانید آمار بازدید سایت خود را ببینید، سایت ها و نرم افزار های بیشتری اضافه کنید و از سایر خدمات پارسه گیگ به طور رایگان استفده کنید. کلیه عملکرد ها توسط کنترل پانل اختصاصی پارسه گیگ انجام می پذیرد که بسیار ساده و در عین حال پیشرفته است. برای ارسال فایل می توانید از قسمت مدیریت فایل ها و حتی FTP استفاده کنید.

نمایی از کنترل پنل پارسه گیگ

نرم افزارهای آماده: در بخش کنترل پنل سایت پارسه گیگ حدود ۲۲ نرم افزار آماده و کاملا رایگان وجود دارد که شما میتوانید به راحتی و تنها با چند کلیک آن نرم افزار را بر روی سایتتان نصب کنید. 

در بخش آمار سایت شما میتوانید به کنتور سایت خود که از پیش نصب شده است دست یابید و اطلاعات جامعی را در این بخش بدست آورید.فعلا خیلی از اسامی های تک هنوز باز است و شما میتوانید حتی با اسم خود در سایت ثبت نام کنید.

ثبت نام در پارسه گیگ